۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

نقشه مسکو

امتیاز به مطلب

گردشگران برای آسودگی خیال در سفر به مسکو بهتر است به محض ورود به این شهر نقشه ای کامل و جامع تهیه کنند . نقشه مسکو در جلوگیری از اتلاف وقت نقش موثری دارد و گردشگران با تهیه آن می توانند موقعیت هتل خود را نسبت به جاذبه های مسکو ارزیابی کرده و بهترین وسیله حمل و نقل شهری را برای رفت و آمد در مسکو انتخاب کنند .

نقشه مسکو
نقشه مسکو

یکی از جاهایی که گردشگران در آن می توانند نقشه شهر مسکو را تهیه کنند فرودگاه های بین المللی مسکو است . در این اماکن معمولا نقشه مسکو ، نقشه مترو مسکو و نقشه توریستی مسکو به صورت رایگان در اختیار مسافران قرار داده می شود . اگر قصدتان از سفر به مسکو تفریح ، گردش و بازدید از جاذبه های تاریخی و فرهنگی است تهیه نقشه گردشگری مسکو به شما کمک زیادی خواهد کرد . در واقع اگر بار اولتان باشد که به پایتخت سرزمین تزارها سفر می کنید نبود نقشه می تواند گشت و گذار در شهر را برایتان مشکل کند .

نقشه توریستی مسکو
نقشه توریستی مسکو

از آنجایی که امروزه استفاده از گوشی های هوشمند فراگیر شده می توان قبل از سفر نقشه مسکو را دانلود کرد و در صورت نیاز از آن استفاده نمود . همچنین با داشتن اینترنت همراه می توان از گوگل مپ نیز برای مکان یابی بهره برد .

موقعیت جغرافیایی مسکو

مسکو بزرگترین شهر روسیه است و تاریخ تشکیل این شهر به قبل از سال 1147 میلادی بر می گردد . این شهر در کنار رودخانه مسکوا واقع شده و از شهرهای غربی روسیه به شمار می آید . مسکو شمالی ترین و سردترین کلانشهر در زمین است و عرض این شهر از غرب به شرق 39.7 کیلومتر و طول آن از شمال به جنوب 51.8 کیلومتر می باشد . مسکو بیش از 2500 کیلومتر مربع وسعت دارد و میدان سرخ مرکز این شهر بزرگ محسوب می گردد .

خط ویژه روسیه
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۴ ۹

سفارتخانه روسیه

سفارت روسیه در تهران

نام سفیر : لوان جاگاریان

آدرس : خیابان نوفل لوشاتو- شماره 39

تلفن : 66701161 - 66701162

فکس : 66701652

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید