۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

هتل های سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ شهری است بزرگ با جاذبه های متنوع در شمال غربی روسیه . سالانه صدها هزار گردشگر به پایتخت هنر و فرهنگ روسیه سفر می کنند تا جاذبه هایی که شامل قصرها ، موزه ها ، کلیساها ، سالن های تئاتر و خیابان های قدیمی است را از نزدیک ببینند . در این شهر هتل های زیادی برای اقامت مسافران وجود دارد که این هتل ها معمولا با توجه به بودجه و دیگر معیارهای گردشگران تور سنت پترزبورگ انتخاب و رزرو می شوند . با لذت سفر همراه باشید تا در مورد هتل های سنت پترزبورگ بیشتر بدانید .

هتل های سنت پترزبورگ
هتل های سنت پترزبورگ

هتل های شهر سنت پترزبورگ دارای درجه ها و سرویس های مختلفی هستند . امکانات و خدمات برخی از این هتل ها به گونه ای است که آن ها را در میان برترین هتل های روسیه جای داده است . هتل های 5 ستاره سنت پترزبورگ با دریافت هزینه ای بیشتر از دیگر هتل ها امکانات بهتری در اختیار مسافران خود قرار می دهند به طوری که تور سنت پترزبورگ هتل 5 ستاره به یکی از محبوب ترین تورهای روسیه تبدیل شده است . در اینجا لیستی کوتاه از بهترین هتل های سنت پترزبورگ به انتخاب سایت تریپ‌ادوایزر را می بینید :

  • هتل پوشکا این
  • هتل فور سیزنز لاین پالاس
  • بلموند گرند هتل یوروپ
  • هتل الکساندر هاوس
  • هتل آستوریا
رزرو هتل در سنت پترزبورگ
رزرو هتل در سنت پترزبورگ

قیمت هتل های سنت پترزبورگ

عوامل مختلفی در قیمت گذاری هتل ها تاثیر می گذارند که از مهمترین آن ها می توان به مواردی چون درجه هتل ، زمان انتخابی برای سفر به سنت پترزبورگ ، موقعیت و دسترسی به اماکن دیدنی و مراکز مهم اداری و تجاری ، امکانات ، نوع سرویس ، خدمات و رفتار کارکنان هتل اشاره نمود . هزینه اقامت در هتل های این شهر برای گردشگران تور سنت پترزبورگ از حدود 480 روبل در هتل های یک ستاره شروع و به حدود 10 هزار روبل در هتل های 5 ستاره ختم می گردد .

در فصل پرگردشگر ظرفیت هتل های این شهر زودتر از موعد مقرر به اتمام می رسد لذا رزرو هتل از ماه ها قبل سبب می گردد تا هتلی مطابق با ملاک ها و بودجه تان بیابید . در فصل کم گردشگر علی الخصوص فصل زمستان به طور قابل توجهی از حجم گردشگران این شهر کاسته می شود از اینرو سنت پترزبورگ خلوت و هتل های آن ارزان می شود .

بیشتر بخوانید

محبوب ترین هتل های سنت پترزبورگ

اقامت در معروف ترین هتل های سنت پترزبورگ را با لذت سفر تجریه کنید

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید