۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

نقشه سنت پترزبورگ

امتیاز به مطلب

در هر سفری نقشه یکی از ملزومات است . این ابزار کاربردی به گردشگران کمک می کند تا با کمترین اتلاف وقت بتوانند مسیر مورد نظر خود را بیابند . در سفر به سنت پترزبورگ نیز نقشه می تواند کمک حال خوبی باشد . با توجه به اینکه سنت پترزبورگ یکی از بزرگترین شهرهای روسیه است داشتن یک نقشه کامل می تواند در پیدا کردن موقعیت جاذبه ها ، مراکز تفریحی ، مراکز خرید و خیابان های مهم موثر باشد . اگر برای اولین بار است که به پایتخت فرهنگی روسیه سفر می کنید حتما به محض ورود نقشه سنت پترزبورگ را تهیه کنید .

نقشه سنت پترزبورگ
نقشه سنت پترزبورگ

معمولا در فرودگاه بین المللی سنت پترزبورگ و ایستگاه های مترو نقشه سنت پترزبورگ ، نقشه مترو سنت پترزبورگ و نقشه توریستی سنت پترزبورگ در اختیار مسافران عزیز قرار می گیرد . البته امروزه بغیر از نقشه های کاغذی استفاده از نرم افزارهای مختلف مکان یابی در گوشی های هوشمند نیز رایج شده که با به کار بردن آن ها می توان موقعیت هتل محل اقامت نسبت به جاذبه های سنت پترزبورگ و همچنین فاصله جاهای دیدنی را با هم بررسی نموده و برای یک روز مفرح و خاطره انگیز برنامه ریزی کرد .

 نقشه توریستی سنت پترزبورگ
نقشه توریستی سنت پترزبورگ

اگر مهمترین هدف شما در مدت اقامتتان در شهر سنت پترزبورگ بازدید از جاذبه های گردشگری است به شما توصیه می شود نقشه توریستی این شهر را تهیه کنید . با توجه به اینکه مترو سریعترین وسیله حمل و نقل شهری است و رفت و آمد در سنت پترزبورگ را تسهیل می سازد حتما در موردش تحقیق کرده و نقشه خطوط و ایستگاه های آن را به همراه داشته باشید .

موقعیت شهر سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ دومین شهر بزرگ روسیه است که در شمال غربی این کشور در سر خلیج فنلاند واقع شده و بیش از 1400 کیلومتر مربع وسعت دارد . با توجه به عرض جغرافیایی 60 درجه ای این شهر ، طول روز در فصل های مختلف بین 5 ساعت و 53 دقیقه تا 18 ساعت و 50 دقیقه متغیر می باشد .

خط ویژه روسیه
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۴ ۹

سفارتخانه روسیه

سفارت روسیه در تهران

نام سفیر : لوان جاگاریان

آدرس : خیابان نوفل لوشاتو- شماره 39

تلفن : 66701161 - 66701162

فکس : 66701652

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید