۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

هتل های سوچی

در تور سوچی معمولا گردشگران به دو منطقه ساحلی و کوهستانی سفر می کنند و از جاذبه های هر دو بهره می برند بنابراین در این سفر برای هر گردشگر دو هتل ، یکی در منطقه ساحلی و یکی در منطقه کوهستانی رزرو می گردد .  توجه داشته باشید که هتل های سوچی از نظر کیفی در دسته های مختلف قرار می گیرند . قبل از سفر به سوچی بهتر است گردشگران در مورد هتل های مختلف این شهر تحقیق کنند تا به مناسبترین گزینه مطابق با بودجه و انتظاراتشان برسند .

هتل های سوچی
هتل های سوچی

برای اقامت گردشگران در هر دو منطقه ساحلی و کوهستانی سوچی هتل های 3 ، 4 و یا 5 ستاره رزرو می شود . گردشگرانی که کامل بودن امکانات هتل برایشان ملاکی مهم برای انتخاب است می توانند با کمی تحقیق در میان هتل های 5 ستاره سوچی ، انتخابی درست داشته باشند . اما برای کسانی که قصد دارند در طول سفر در هزینه ها صرفه جویی کرده و سفری کم هزینه داشته باشند هتل های 3 ستاره سوچی مناسب تر می باشند . هتل های 4 ستاره سوچی از هتل های 3 ستاره بهتر و از هتل های 5 ستاره امکانات کمتری دارند .

رزرو هتل در سوچی
رزرو هتل در سوچی

هتل سوئیس اوتل کاملیا ، هتل ریکسوس کراسنایا پولیانا ، هتل رادیسون بلو پارادایس ، گرند هتل پولیانا ، ماریوت کراسنایا پولیانا ، هتل راشن سیزنز ، هتل بوگاتیر ، هتل گورکی پانوراما ، هتل گورکی پلازا ، هتل مرکور سوچی سنتر ، هتل هیات ریجنسی و هتل پولمن از هتل های نام آشنای سوچی برای گردشگران می باشند .

قیمت هتل های سوچی

در بهترین زمان سفر به سوچی یا فصل پر گردشگر این شهر مملو از گردشگرانی است که از کشورهای مختلف برای تفریح به این شهر آمده اند . در این زمان معمولا قیمت هتل ها افزایش می یابد و خیلی زود ظرفیت هتل ها پر می شود لذا رزرو هتل در سوچی از هفته ها و حتی ماه ها قبل می تواند بهترین انتخاب را برای شما در بر داشته باشد . هر چه درجه هتل بالاتر و به ساحل و جاذبه های شهر نزدیکتر باشد قیمت هتل بیشتر خواهد بود . هر چه امکانات لوکس تر و با کیفیت تری در هتل گنجانده شده باشد به همین میزان نیز هزینه بیشتری از مسافر دریافت می شود .

 

بیشتر بخوانید

محبوب ترین هتل های سوچی

اقامت در معروف ترین هتل های سوچی را با لذت سفر تجریه کنید

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید