۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

نقشه سوچی

امتیاز به مطلب

وقتی که برای اولین بار به یک شهر سفر می کنید همراه داشتن یک نقشه کامل و جامع می تواند در بسیاری از اوقات گره گشا باشد . موقعیت استثنایی سوچی در یک منطقه خوش آب و هوای نیمه گرمسیری مرطوب سبب شده هر ساله گردشگران زیادی به این شهر رویایی سفر کنند . نقشه سوچی می تواند راهنمای گردشگران برای استفاده از بخش های مختلف این شهر باشد . در نقشه های تهیه شده از سوچی مواردی چون ادارات دولتی ، هتل ها ، جاذبه های گردشگری سوچی ، مراکز تفریحی ، مراکز خرید ، خیابان های مهم و … مشخص شده است .

نقشه سوچی
نقشه سوچی

از آنجایی که زمان تور سوچی محدود است و شهر سوچی گزینه های متعددی برای دیدن و تجربه کردن دارد تهیه نقشه این شهر می تواند تا حد زیادی از اتلاف وقت در این سفر خاطره انگیز جلوگیری کند . سوچی دارای سواحل جذاب و کوه های سر به فلک کشیده ای است که هر کدام به نوعی اسباب تفریح و سرگرمی گردشگران داخلی و خارجی را فراهم می کنند . تمامی جاهای دیدنی و تفریحی در نقشه توریستی سوچی درج شده اند . این نقشه اغلب در فرودگاه بین المللی سوچی و اماکن عمومی در دسترس مسافران قرار می گیرد . امروزه وجود نرم افزارهای مکان یابی متعدد و اینترنت همراه موجب شده دست یابی به اماکن راحت و آسان گردد .

نقشه توریستی سوچی
نقشه توریستی سوچی

درباره سوچی و موقعیت جغرافیایی آن

سوچی در بخش غربی روسیه در نزدیکی مرز آبخازیا گرجستان واقع شده و از یک سمت با سواحل دریای سیاه و از طرف دیگر با کوه های قفقاز کوچک احاطه شده است . سوچی بزرگ که از 4 منطقه آدلر ، خوستینسکی ، مرکزی و لازاروسکی تشکیل شده بیش از 3500 کیلوکتر مربع وسعت دارد و با 145 کیلومتر درازا طویل ترین شهر اروپا لقب گرفته است . این شهر که در فاصله 1603 کیلومتری مسکو قرار گرفته در تابستان ها مملو از مسافر می باشد .

خط ویژه روسیه
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۴ ۹

سفارتخانه روسیه

سفارت روسیه در تهران

نام سفیر : لوان جاگاریان

آدرس : خیابان نوفل لوشاتو- شماره 39

تلفن : 66701161 - 66701162

فکس : 66701652

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید