۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

بلیط هواپیما سوچی

امتیاز به مطلب

سوچی یکی از بهترین شهرهای روسیه برای سفر و گذراندن تعطیلات می باشد . این شهر که در جوار دریای سیاه و رشته کوه های قفقاز واقع شده با مجموعه ای از بهترین ها به بهشت ساحلی سرزمین تزارها تبدیل شده و سالانه میلیون ها گردشگر را به سمت خود می کشاند . بهترین راه سفر به سوچی استفاده از هواپیما است پس بهتر است از هفته ها قبل نسبت به رزرو بلیط هواپیما سوچی اقدام شود . پروازهای مستقیم معمولا فاصله تهران تا سوچی در مدت زمانی 2 ساعت و 10 دقیقه ای طی می کنند که این زمان با در نظر گرفتن مراحل مختلف افزایش می یابد .

بلیط هواپیما سوچی
بلیط هواپیما سوچی

ایرلاین های فعال در مسیر تهران – سوچی

ایرلاین های خارجی متعددی در مسیر تهران به سوچی فعالیت می کنند اما ایرلاین ماهان ایر تنها شرکت هواپیمایی داخلی است که هر هفته پروازهای مستقیم به مقصد سوچی برگزار می کند . انتخاب ایرلاین خارجی برای سفر به سوچی موجب می گردد یک یا دو توقف در طول مسیر داشته باشید . به طور مثال ایرلاین ایرفلوت روسیه مسافران را از تهران به مسکو منتقل نموده و بعد از توقفی چند ساعته در پایتخت روسیه دوباره عازم سوچی می شود .

بلیط ارزان سوچی
بلیط ارزان سوچی

شرکت های هواپیمایی فعال در خط هوایی تهران-سوچی عبارتند از :

  • ایرلاین ماهان ایر
  • ایرلاین ایر فلوت روسیه
  • ترکیش ایرلاین ترکیه
  • ایرلاین قطر ایرویز
  • ایرلاین بلاویا بلاروس
  • و … .

قیمت بلیط هواپیما سوچی

نرخ بلیط هواپیما در روزهای خاص و تعطیلات معمولا به صورت انلاین و لحظه ای در تغییر است در این روزها یافتن بلیط ارزان هواپیما بعید به نظر می رسد . لذا زمان سفر نقش موثری در تغییر قیمت بلیط دارد . نوع ایرلاین و کلاس پروازی از دیگر عوامل تاثیر گذار در نرخ بلیط هستند . ارزان ترین بلیط هواپیما سوچی را معمولا در فصل کم گردشگر و در زمانی که سفر به سوچی کاهش یافته می توان با کمی پیگیری رزرو نمود .

خط ویژه روسیه
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۴ ۹

سفارتخانه روسیه

سفارت روسیه در تهران

نام سفیر : لوان جاگاریان

آدرس : خیابان نوفل لوشاتو- شماره 39

تلفن : 66701161 - 66701162

فکس : 66701652

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید