۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

بهترین رستوران های ایرانی سنت پترزبورگ

امتیاز به مطلب

یکی از مزایای سفر به دیگر کشورها ، آشنایی با فرهنگ غذایی و چشیدن غذاهای سنتی و محلی آن سرزمین می باشد . در سفر به روسیه و سنت پترزبورگ نیز گردشگران عزیز غذاهای مختلفی پیش رو دارند که برای سرو آن ها می توانند به رستوران های کوچک و بزرگ متعددی که در سطح شهر وجود دارد مراجعه کنند . بسیاری از ایرانیان حتی زمانی که به مسافرت خارج از کشور می روند دوست دارند برای چند وعده غذای وطنی بخورند . در سنت پترزبورگ چندین رستوران ایرانی ایجاد شده که با فضایی زیبا و غذاهای خوشمزه می توانند نیاز گردشگران را برطرف کنند . با ما همراه باشید تا بهترین رستوران های ایرانی سنت پترزبورگ را بشناسید .

بهترین رستوران های ایرانی سنت پترزبورگ
بهترین رستوران های ایرانی سنت پترزبورگ

 

رستوان میراژ سنت پترزبورگ

یکی از بهترین رستوران های ایرانی سنت پترزبورگ رستوران میراژ است که با فضایی آرام در زمینه طبخ و ارائه انواع غذاهای ایرانی فعالیت می کند . خدمات این رستوران عالی و قیمت غذاهایش مناسب است . رستوران Mirage هر روزه برای وعده های ناهار و شام پذیرای مشتریان بومی و غیر بومی است و بعد از گشت و گذار در میان جاذبه های سنت پترزبورگ گزینه بسیار مناسبی برای سرو غذا می باشد .

ساعت کار رستوان میراژ سنت پترزبورگ :

  • یک شنبه تا پنج شنبه : 11 قبل از ظهر تا 9 شب 
  • جمعه و شنبه : 11 قبل از ظهر تا 11 شب

 

رستوران خانه کباب پارسی سنت پترزبورگ

رستوران خانه کباب پارسی که قبلا با نام کافه مورا شناخته می شد امروزه با انواع کباب و ساندویچ های خوشمزه خاورمیانه در خدمت گردشگران تور سنت پترزبورگ و اهالی شهر می باشد . در غذاهای Persia House of Kebabs از گوشت تازه ، سبزیجات و ماهی تازه صید شده استفاده می گردد . اتاق غذاخوری این رستوران با نقاشی های دیواری رنگارنگ تزئین شده است که غذا خوردن در این فضا اشتها را تحریک می کند .

ساعت کاری رستوران خانه کباب پارسی :

  • دوشنبه تا جمعه : 11:30 قبل از ظهر تا 9 شب
  • شنبه : 12 ظهر تا 9 شب
  • یک شنبه : 12 ظهر تا 5 بعد از ظهر

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید