۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

خط ویژه مسیر روسیه:

٤٣٦٧٤٤٤٩ - ٠٢١

تور سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ در کدام قسمت کشور پهناور روسیه واقع شده ؟ مهمترین دیدنی های سن پترزبورگ کدام ها هستند ؟ تور سنت پترزبورگ برای شرکت کنندگان چه خدماتی دارد ؟ قیمت این تور چقدر است و تحت تاثیر چه عواملی تغییر می کند ؟ اینها بخشی از سوالاتی هستند که اغلب گردشگران با ان مواجه می شوند با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات را بیابید .

تور سن پترزبورگ
تور سن پترزبورگ

سن پترزبورگ یا سنت پترزبورگ با بیش از 3 قرن قدمت از برترین شهرهای روسیه از نظر جاذبه های تاریخی و فرهنگی است . علاقه مندان به بازدید از این شهر زیبا می توانند تور سن پترزبورگ را به صورت تکی و یا ترکیبی با شهر مسکو رزرو کنند و با سر زدن به گوشه و کنار آن با پیشینه ، فرهنگ ، معماری سازه های جدید و قدیم و جذابیت هایش آشنا گردند .

درباره شهر سن پترزبورگ

سن پترزبورگ با بیش از 5 میلیون نفر جمعیت در کنار رودخانه نوا و شمال غربی روسیه واقع شده و لقب پرجمعیت ترین شهر شمالی جهان را از آن خود کرده است . این شهر که در اوایل قرن هجدهم ساخته شده یک بندر مهم روسی در دریای بالتیک است . سنت پترزبورگ بعد از مسکو به عنوان دومین شهر بزرگ روسیه شناخته شده و بیش از دو قرن مقر حکومتی و پایتخت سرزمین تزارها بوده است .

تور مسکو سن پترزبورگ
تور مسکو سن پترزبورگ

سن پترزبورگ میراث تاریخی و فرهنگی قابل توجهی دارد به طوری که گردشگران تور روسیه برای بازدید از تمامی ان ها نیازمند روزها زمان می باشند .از مهمترین دیدنی های سن پترزبورگ می توان به موزه آرمیتاژ ، کلیسای سنت اسحاق ، تئاتر مارینسکی ، کاخ کاترین ، کاخ پترهوف ، کلیسای منجی بر خون ریخته شده و موزه های متعدد اشاره نمود .

آب و هوای سنت پترزبورگ با تابستان های گرم ، مرطوب و کوتاه و همچنین زمستان های سرد ، مرطوب و طولانی در دسته آب و هوای مرطوب قاره ای قرار می گیرد . میانگین حداکثر دمای Saint Petersburg در ماه جولای 23 درجه سانتیگراد و متوسط حداقل دما در ماه فوریه منفی 8.5 درجه سانتیگراد است .

تور سن پترزبورگ لحظه آخری
تور سن پترزبورگ لحظه آخری

بسیاری از گردشگران اوایل تابستان را به سبب رخ دادن پدیده شب های سفید بهترین زمان سفر به سنت پترزبورگ می دانند . در این ایام هوا در تمامی ساعات روشن و یا گرگ و میش می باشد .

خدمات تور سن پترزبورگ روسیه

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما ( اگر تور به صورت ترکیبی باشد بلیط داخلی هوایی نیز از خدمات تور می باشد )
  • اقامت در هتل
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری
  • ترانسفر فرودگاهی
  • راهنمای فارسی زبان

قیمت تور سنت پترزبورگ

نرخ تور سنت پترزبورگ با توجه به هزینه اقامت در هتل های سن پترزبورگ ، نوع بلیط سن پترزبورگ ، قیمت ارز ، خدمات تور و زمان سفر تعیین می گردد . بهتر است تور ترکیبی روسیه و تور مسکو سن پترزبورگ از ماه ها قبل رزرو گردد .

بیشتر بخوانید

پیشنهاد تور سنت پترزبورگ

لذت سفری دل انگیز با تور سنت پترزبورگ را در لذت سفر تجریه کنید

۷

شب

تور سنت پترزبورگ بهار 97

تور سنت پترزبورگ بهار 97

۴,۶۸۹,۰۰۰ تومان
قشم ایر

۷

شب

تور سنت پترزبورگ خرداد ۹۷

تور سنت پترزبورگ خرداد 97

۴,۶۸۹,۰۰۰ تومان
قشم ایر

۷

شب

تور سنت پترزبورگ دی ماه 97

تور سنت پترزبورگ دی 97

تماس بگیرید
ماهان
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید