۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

خط ویژه مسیر تایلند:

٤٣٦٧٤٤٥٠ - ٠٢١

تور سامویی

سامویی جزیره اصلی تایلند است . جایی که برای پیاده روی های عجیب و غریب و کلبه های زیبا و طبیعت بکر و منحصر به فرد نظر گردشگران را از سراسر جهان به خود جلب کرده است . در اینجا به سوالاتی نظیر علت محبوبیت سامویی ، بهترین زمان سفر به سامویی و قیمت تور سامویی پاسخ داده ایم . با ما همراه باشید .

تور سامویی
تور سامویی

چرا باید تور سامویی را انتخاب کنیم ؟

جزیره سامویی یک قطب گردشگری در جهان است . این جزیره به معنای واقعی بهشت است . سواحل ماسه ای ، طبیعت زیبا و سرسبز ، صخره های مرجانی و درختان نارگیل از ویژگی های این جزیره رویایی است . این جزیره بهترین سواحل لوکس جهان را دارد . سواحل سامویی بهترین مکان برای پیاده روی است . شب زنده داری های سامویی نیز از شهرت خاصی برخوردار است .

بهترین زمان سفر به سامویی

سامویی تنها دو فصل دارد . فصل بارانی و فصل گرم و استوایی . از اواخر اکتبر تا اواخر دسامیر معمولا فصل بارانی سامویی است . بنابراین سفر در این ماه ها به گردشگران توصیه نمی شود . اواخر دسامبر تا ماه مارس فصل گردشگری در سامویی است . در این ماه ها جزیره سامویی مملو از گردشگر است . در مناسبت های مختلف نیز همچون نوروز و کریسمس و جشن آب نیز این جزیره شلوغ است . بنابراین اگر قصد سفر به سامویی در این ماه ها را دارید ، توصیه می کنیم که از ماه ها قبل تور رزرو کنید . چون به دلیل شلوغی ممکن است تور گیرتان نیاید . به این نکته هم توجه کنید که در ماه های شلوغ سال قیمت ها نیز بالاست .

تور سامویی
تور سامویی لحظه آخری

قیمت تور سامویی

فصل گردشگری تاثیر مستقیمی بر هزینه تور سامویی دارد . اگر قصد صرفه جویی در هزینه های سفر به سامویی را دارید ، پیشنهاد می کنیم در فصل خلوت سفر کنید . در ماه های خلوت هزینه بلیط ، هزینه هتل و … کمتر است .

از عوامل موثر در نرخ قیمت تور سامویی می توان به قیمت بلیط رفت و برگشت هواپیما ، قیمت هتل انتخابی تان ، قیمت ارز اشاره کرد . در صورتی که می خواهید تور ارزان سامویی را خریداری کنید ، با عضویت در سایت و کانال های آژانس های معتبر از زمان تور لحظه آخری سامویی اطلاع پیدا کنید .

 

بیشتر بخوانید

پیشنهاد تور سامویی

لذت سفری دل انگیز با تور سامویی را در لذت سفر تجریه کنید

۷

شب

تور سامویی اسفند ماه 96

تور سامویی اسفند ماه

تماس بگیرید
ماهان

۷

شب

تور سامویی بهمن ماه 96

تور سامویی بهمن ماه

تماس بگیرید
ماهان

۷

شب

تور سامویی دی ماه 96

تور سامویی دی ماه

تماس بگیرید
ماهان

۷

شب

تور سامویی ژانویه 2018

تور سامویی ژانویه

تماس بگیرید
ماهان

۷

شب

تور سامویی نوروز 97

تور سامویی نوروز 97

تماس بگیرید
ماهان
تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید