۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

راهنمای سفر به سامویی

راهنمای سفر به سامویی
امتیاز به مطلب

از توصیه های ما به مسافران تور سامویی اینست که قبل از سفر اطلاعاتی در مورد کو سامویی جمع آوری کنند . بهترین راه برای بیشترین لذت از سامویی ، تحقیقات قبل از سفر است . در اینجا راهنمای سفر به سامویی را خواهید دید که طیف گسترده ای از جاذبه ها و تفریحات سامویی ، بهترین زمان سفر و … می باشد . سامویی هر چیزی را که فکرش را کنید ، دارد . خانه های ییلاقی ، دره های زیبای شن و ماسه ، بازارهای لوکس ، غذاهای بین المللی در سطح جهانی ، اسپا های منحصر به فرد و پارک های ساحلی از مهمترین ویژگی های سامویی به شمار می روند . 

راهنمای سفر به سامویی
راهنمای سفر به سامویی

بهترین زمان سفر به سامویی 

ساموئی سه فصل مشخص وجود دارد : خشک ، گرم و بارانی . از ماه مارس تا آگوست فصل گرم سامویی است . در فصل گرم رطوبت بالاست و در این ماه ها سفر به سامویی توصیه نمی شود . از سپتامبر تا اوایل دسامبر فصل بارانی سامویی است . در فصل گرم و همچنین بارانی ازدحام جمعیت کم است . از دسامبر و فوریه بهترین زمان سفر به سامویی است . 

در سامویی از کجا بازدید کنیم ؟

سامویی یکی از زیباترین جزایر تایلند است . این جزیره دارای سواحل زیادی است که دارای استراحتگاه ها ، رستوران ها و جاذبه های فراوانی هستند . ساحل چوینگ ، ساحل لامای ، ساحل بو فوت ، ساحل مائی نام ، ساحل بیگ بودا ، ساحل چانگ مون ، و ساحل تالینگ نگام از محبوب ترین سواحل سامویی هستند . صخره های فیل سامویی ،باغ پروانه ها و باغات جادویی از دیگر جاذبه های سامویی می باشند . 

در سامویی در کجا اقامت کنیم ؟

هتل های سامویی از بهترین هتل های تایلند به شمار می روند . این هتل ها امکانات و خدمات متفاوتی دارند که پاسخگوی هر نوع بودجه ای می باشند . هتل های سامویی از جمله زیباترین هتل ها در جهانند . هتل لمیریدین ، هتل ورتی کالر ، هتل ساحلی و هتل ساشا از معروفترین هتل های سامویی هستند . 

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید