۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

ساحل سارپی گرجستان

از آنجایی که کشور گرجستان از سمت غرب با دریای سیاه هم مرز است در امتداد این دریا دارای سواحل جذاب و زیبائی است که برای سفر مناسب می باشند . ساحل سارپی گرجستان Sarpi Beach Georgia یکی از زیباترین سواحل گرجستان است که در جنوب غربی این کشور در نزدیکی مرزهای ترکیه واقع شده است . ساحل سارپی که از جاذبه های طبیعی گرجستان محسوب می گردد با صخره های متعدد احاطه شده است . این ساحل در میان بومیان منطقه ، گرجی ها و گردشگران تور گرجستان از محبوب ترین ها به شمار می اید .

ساحل سارپی گرجستان
ساحل سارپی گرجستان

 

موقعیت و ویژگی های ساحل سارپی گرجستان

ساحل سارپی را می توان یکی از بهترین سواحل باتومی در حومه این شهر دانست . این ساحل جذاب و دیدنی در فاصله حدودا 20 کیلومتری جنوب باتومی در نزدیکی مرز مشترک ترکیه و گرجستان واقع شده است . ساحل سارپی در گذشته یکی از ارام ترین و تمیز ترین سواحل منطقه آجارستان به شمار می آمد . اما امروزه به سبب محبوبیتی که در میان گردشگران و گرجی ها یافته  آرامش خود را از دست داده و مکان های جدیدی در آن ساخته شده است . با توجه به این توضیحات شاید این تصور برای گردشگران به وجود آید که دیگر این ساحل برای تفریح مناسب نیست و نباید به آن سفر کرد اما باید گفت که این تصور درست نیست . سارپی با وجود تمامی شلوغی ها هنوز هم جزئی از بهترین سواحل گرجستان بوده و شکوه و جلال خود را از دست نداده است .

Sarpi Beach Georgia
Sarpi Beach Georgia

ساحل سارپی از جاذبه های گرجستان است . هر ساله افراد زیادی چه از داخل گرجستان و چه از خارج آن برای اوقات فراغت ، استراحت و ریلکس به این ساحل منطقه آجارا می آیند . امروزه در سارپی امکانات مناسبی ایجاد شده و تفریحات مهیجی در آن رواج یافته است . همانگونه که بیان شد سارپی با صخره های متعدد احاطه شده است . وجود این صخره ها لذت بخش ترین تفریح در سارپی را رقم زده است . گردشگران با قرار گرفتن بر روی این صخره ها که بلندترین آن ها تقریبا 7 متر ارتفاع دارد می توانند به داخل آب شیرجه زده و تجربیاتی بکر و منحصر به فرد کسب کنند . بهتر است بدانید که در ساحل سارپی باتومی حمام عمومی تعبیه شده تا گردشگران قبل از رفتن به هتل بتوانند با پرداخت هزینه ای کمتر از 50 سنت دوش بگیرند .

بهترین سواحل گرجستان
بهترین سواحل گرجستان
سواحل کشور گرجستان
سواحل کشور گرجستان
سواحل معروف گرجستان
سواحل معروف گرجستان
ساحل سارپی باتومی
ساحل سارپی باتومی

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید