۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

غواصی در پاتایا

غواصی تجربه ای بی نظیر و جادویی در نوع خود است . احساس زندگی با آبزیان در زیرآب ، تماشای صدها گونه مختلف ماهی و دیگر موجودات دربایی واقعا منحصربه فرد است . پس از این فعالیت ، نه تنها روحیتان عوض شده بلکه درک زیادی از دنیای زیرآب پیدا خواهید کرد و زیبایی زیر دریا می تواند نگاهتان را به دنیای زیرآب عوض کند . پاتایا یکی از شهرهایی است که می توانید غواصی را تجربه کنید . غواصی در پاتایا همواره در بین گردشگران تور پاتایا محبوبیت داشته است . 

غواصی در پاتایا
غواصی در پاتایا

تور غواصی در پاتایا را از کجا تهیه کنیم ؟

غواصی یکی از بهترین تفریحات پاتایا می باشد . تور غواصی پاتایا را می توانید از هتل محل اقامتتان انتخاب کنید . مکان های زیادی در پاتایا وجود دارد که می توانید غواصی انجام دهید . اما معروفترین آنها شرکت Real Divers می باشد . این شرکت مجموعه ای کامل از دوره های غواصی و تجربیات را برای مبتدیان و افراد با تجربه فراهم کرده است . در سفر به پاتایا فرصت غواصی در صخره های مرجانی را از دست ندهید و تجربه ای کاملا متفاوت داشته باشید .

 

تور غواصی چگونه است ؟

پس از انتخاب روز تور ، شما را ساعت 8 صبح از هتل به ساحل مورد نظر می برند و با مربی خود در مرکز غواصی آشنا می شوید . در ساعت 9 صبح با قایق به مکان غواصی منتقل می شوید . قبل از غواصی به هرآنچه که مربی می گوید گوش کنید . این تور تنها مختص به غواصان نیست . مبتدی ها نیز می توانند با انتخاب این تور ، آموزش دیده و غواصی انجام دهند . از هنگام خروج از هتل نیز راهنمای تور در کنار شما خواهد بود .

غواصی پاتایا بسیار امن است و مربیان بسیار خوبی برای شیرجه رفتن و غواصی در آنجا حضور دارند .  نوشیدنی ، کوکی و غذاهای گرم با میوه های تازه برو روی کشتی در دسترس خواهد بود . برای این تور تی شرت ، ضدآفتاب ، حوله ، کلاه آفتابی ، عینک آفتابی ، دمپایی با خود همراه داشته باشید . 

غواصی در پاتایا
غواصی در پاتایا

تور غواصی پاتایا شامل موارد زیر است :

  • رفت و برگشت به هتل
  • غذا و نوشیدنی
  • غواصی

 

ساعت تور :

هر روز از ساعت 8 صبح تا 7 عصر

 

هزینه غواصی در پاتایا چقدر است ؟

هزینه غواصی برای گردشگران 3300 بات به بالا می باشد . 

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید