۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

رستوران شانگ پالاس سنگاپور

امتیاز به مطلب

با اینکه سنگاپور از نظر وسعت یکی از کوچکترین کشورهای منطقه جنوب شرقی آسیا است اما از لحاظ تنوع غذایی و گزینه های غذاخوری یک از غنی ترین هاست . در میان رستوران های سنگاپور موارد زیادی وجود دارد که در زمینه ارائه غذاهای دیگر ملل فعالیت می کنند . رستوران شانگ پالاس سنگاپور Shang Palace Singapore یکی از غذاخوری های خوب شهر شیرهاست که انواع غذاهای چینی و کانتونی را در فضایی جذاب و با شکوه سرو می کند . رستوران شانگ پالاس در تمامی روزهای هفته برای وعده های ناهار و شام باز بوده و به گرمی از مراجعه کنندگان استقبال می کند .

رستوران شانگ پالاس سنگاپور
رستوران شانگ پالاس سنگاپور

رستوران شانگ پالاس در لابی پایین هتل 5 ستاره شانگری لا یکی از برترین هتل های خانوادگی و بهترین هتل های لوکس سنگاپور در مرکز شهر راه اندازی شده است . شانگ پالاس سنگاپور ویترین غذاهای معتبر کانتونی ، تخصص های ایالتی و فرهنگ چای چینی در یک محیط با الهام از میراث غنی چین است . رستوران Shang Palace سنگاپور با ارائه تعدادی از بهترین غذاهای چینی گزینه ای مناسب برای تجمعات خانوادگی ، گروه های بزرگ ، قرار کاری و دیدار با دوستان و همکاران می باشد .

Shang Palace Singapore
Shang Palace Singapore

رستوران شانگ پالاس متخصص در غذاهای سنتی کانتونی با نکات شانگهانیس و نفوذ سیچوان است . این رستوران خوب سنگاپور از دکوری زیبا و محیطی جذاب برخوردار است . تم اصلی برای دکور داخلی رستوران شانگ پالاس ” غذاخوری در یک باغ چینی ” می باشد . قرمز ، رنگ غالب در طراحی و دکوراسیون داخلی رستوران چینی شانگ پالاس سنگاپور است . لوسترهای اسپرت و یک سقف شیشه ای قرمز همراه با مبلمان زیبا جلوه و شکوه ویژه ای به این رستوران بخشیده اند . گردشگران تور سنگاپور برای چشیدن انواع غذاهای چینی و کانتونی می توانند این رستوران را به عنوان یکی از بهترین ها انتخاب کنند .

بهترین رستوران های چینی سنگاپور
بهترین رستوران های سنگاپور برای سرو غذای چینی

مشخصات رستوران شانگ پالاس سنگاپور

  • آدرس رستوران شانگ پالاس سنگاپور : 22Orange Grove Rd, Singapore 258350
  • تلفن رستوران شانگ پالاس در سنگاپور : 62134398 – 65+
  • وب سایت رستوران Shang Palace سنگاپور : shangri-la.com/singapore/shangrila/dining/restaurants/shang-palace/
  • ساعت کاری رستوران شانگ پالاس Shang Palace سنگاپور : برای ناهار روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 12 ظهر تا 2:30 بعد از ظهر و روزهای شنبه ، یکشنبه و تعطیلات عمومی از ساعت 12 ظهر تا 3 بعد از ظهر – برای شام روزهای دوشنبه تا یک شنبه از ساعت 6 عصر تا 10 شب
  • سبک منوی شانگ پالاس سنگاپور : انواع غذاهای چینی و کانتونی
  • موقعیت رستوران چینی شانگ پالاس سنگاپور : لابی پایین هتل 5 ستاره شانگری لا سنگاپور
  • نزدیکترین ایستگاه قطار به رستوران کانتونی شانگ پالاس سنگاپور : ایستگاه اورچارد

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید