۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

رستوران شانگ پالاس سنگاپور

رستوران شانگ پالاس سنگاپور
امتیاز به مطلب

با اینکه سنگاپور از نظر وسعت یکی از کوچکترین کشورهای منطقه جنوب شرقی آسیا است اما از لحاظ تنوع غذایی و گزینه های غذاخوری یک از غنی ترین هاست . در میان رستوران های سنگاپور موارد زیادی وجود دارد که در زمینه ارائه غذاهای دیگر ملل فعالیت می کنند . رستوران شانگ پالاس سنگاپور Shang Palace Singapore یکی از غذاخوری های خوب شهر شیرهاست که انواع غذاهای چینی و کانتونی را در فضایی جذاب و با شکوه سرو می کند . رستوران شانگ پالاس در تمامی روزهای هفته برای وعده های ناهار و شام باز بوده و به گرمی از مراجعه کنندگان استقبال می کند .

رستوران شانگ پالاس سنگاپور
رستوران شانگ پالاس سنگاپور

رستوران شانگ پالاس در لابی پایین هتل 5 ستاره شانگری لا یکی از برترین هتل های خانوادگی و بهترین هتل های لوکس سنگاپور در مرکز شهر راه اندازی شده است . شانگ پالاس سنگاپور ویترین غذاهای معتبر کانتونی ، تخصص های ایالتی و فرهنگ چای چینی در یک محیط با الهام از میراث غنی چین است . رستوران Shang Palace سنگاپور با ارائه تعدادی از بهترین غذاهای چینی گزینه ای مناسب برای تجمعات خانوادگی ، گروه های بزرگ ، قرار کاری و دیدار با دوستان و همکاران می باشد .

Shang Palace Singapore
Shang Palace Singapore

رستوران شانگ پالاس متخصص در غذاهای سنتی کانتونی با نکات شانگهانیس و نفوذ سیچوان است . این رستوران خوب سنگاپور از دکوری زیبا و محیطی جذاب برخوردار است . تم اصلی برای دکور داخلی رستوران شانگ پالاس ” غذاخوری در یک باغ چینی ” می باشد . قرمز ، رنگ غالب در طراحی و دکوراسیون داخلی رستوران چینی شانگ پالاس سنگاپور است . لوسترهای اسپرت و یک سقف شیشه ای قرمز همراه با مبلمان زیبا جلوه و شکوه ویژه ای به این رستوران بخشیده اند . گردشگران تور سنگاپور برای چشیدن انواع غذاهای چینی و کانتونی می توانند این رستوران را به عنوان یکی از بهترین ها انتخاب کنند .

بهترین رستوران های چینی سنگاپور
بهترین رستوران های سنگاپور برای سرو غذای چینی

مشخصات رستوران شانگ پالاس سنگاپور

  • آدرس رستوران شانگ پالاس سنگاپور : 22Orange Grove Rd, Singapore 258350
  • تلفن رستوران شانگ پالاس در سنگاپور : 62134398 – 65+
  • وب سایت رستوران Shang Palace سنگاپور : shangri-la.com/singapore/shangrila/dining/restaurants/shang-palace/
  • ساعت کاری رستوران شانگ پالاس Shang Palace سنگاپور : برای ناهار روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 12 ظهر تا 2:30 بعد از ظهر و روزهای شنبه ، یکشنبه و تعطیلات عمومی از ساعت 12 ظهر تا 3 بعد از ظهر – برای شام روزهای دوشنبه تا یک شنبه از ساعت 6 عصر تا 10 شب
  • سبک منوی شانگ پالاس سنگاپور : انواع غذاهای چینی و کانتونی
  • موقعیت رستوران چینی شانگ پالاس سنگاپور : لابی پایین هتل 5 ستاره شانگری لا سنگاپور
  • نزدیکترین ایستگاه قطار به رستوران کانتونی شانگ پالاس سنگاپور : ایستگاه اورچارد

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید