۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

موزه هنر سنگاپور

امتیاز به مطلب

در برنامه سفر به سنگاپور در کنار بازدید از جاذبه های تاریخی ، طبیعی و مدرن ، گردش در میان بازارها و مراکز خرید مدرن و همچنین تجربه هیجان در مراکز تفریحی این کشور می توان سر زدن به موزه های سنگاپور را نیز جای داد . موزه هنر سنگاپور Singapore Art Museum که به اختصار SAM نوشته می شود یکی از موزه های تخصصی و جذاب شهر شیرهاست که بر شیوه های هنر معاصر بین المللی تمرکز دارد . موزه هنر در تمامی روزهای هفته باز بوده و پذیرای علاقه مندان می باشد .

موزه هنر سنگاپور
موزه هنر سنگاپور

موزه هنر یا سم در واقع یک موزه هنر معاصر است که بر شیوه های هنر در سنگاپور ، جنوب شرقی آسیا و آسیا فوکوس کرده است . این موزه که از جاذبه های سنگاپور به شمار می آید به عنوان اولین موزه هنر در سنگاپور به صورت رسمی در سال 1996 میلادی توسط نخست وزیر وقت سنگاپور Goh Chok Tong افتتاح شده است . این موزه در قلب منطقه هنری و فرهنگی سنگاپور ، در کنار موسسات هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی مهم سنگاپور مانند آکادمی نان یانگ هنرهای زیبا ، کالج LASALLE هنر ، مرکز هنرهای استمفورد ، مرکز هنرهای سلگی ، مرکز خوشنویسی سنگاپور ، مرکز هنرهای YMS ، گروه رقص سنگاپور ، تئاتر اکشن و مدرسه هنر واقع شده است .

Singapore Art Museum
Singapore Art Museum

 موزه هنر در یک ساختمان قرن نوزدهمی بازسازی شده برپا شده و یکی از اولین موزه های هنر با برنامه ها و امکانات موزه استاندارد – بین المللی در جنوب شرقی آسیا می باشد . موزه هنر سنگاپور یک کلکسیون عمومی مهم هنرهای معاصر آسیای جنوب شرقی با یک مولفه در حال رشد در هنر معاصر بین المللی ساخته است . رویکرد سم یا موزه هنر این است که آثاری متعلق به کلکسیون دائمی را در کنار نمایشگاه های متغیر سرپرستی کند تا تجربه زیبایی شناختی خوبی از هنر معاصر آسیا ارائه گردد . به علاقه مندان هنر پیشنهاد می گردد در تور سنگاپور حتما از این موزه جذاب و جالب هنر با آثار متعدد نمادین هنر معاصر جنوب شرقی اسیا دیدن کنند .

موزه های جذاب سنگاپور
جذاب ترین موزه های سنگاپور

مشخصات موزه هنر سنگاپور

  • آدرس موزه هنر سنگاپور : 8Queen St, Singapore 189555
  • تلفن موزه هنر در سنگاپور : 65899580 – 65+
  • وب سایت سنگاپور آرت میوزیم : https://www.singaporeartmuseum.sg/
  • ساعت کاری موزه هنرهای معاصر سنگاپور : شنبه تا پنج شنبه از ساعت 10 صبح تا 7 عصر و آخرین پذیرش در ساعت 6:15 عصر – جمعه ها از ساعت 10 صبح تا 9 شب و آخرین پذیرش در ساعت 8:15 شب
  • نحوه دسترسی به موزه هنر Art Museum سنگاپور : اتوبوس های شماره 7 ، 14 ، 16 ، 36 ، 77 ، 111 ، 131 ، 162 ، 167 ، 171 ، 175 ، 502 ، 518 و 700 در نزدیکی موزه ایستگاه دارند . همچنین با دو دقیقه پیاده روی از ایستگاه قطار Bras Basah و ده دقیقه پیاده روی از ایستگاه های قطار Dhoby Ghaut یا City Hall می توان به این موزه سنگاپور رسید
جاذبه های سنگاپور
جاذبه های گردشگری سنگاپور
سنگاپور آرت میوزیم
سنگاپور آرت میوزیم
موزه هنر در سنگاپور
موزه هنر در سنگاپور
آدرس موزه هنر سنگاپور
ساعت کاری موزه هنر سنگاپور

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید