۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

خریدی ارزان در اوت لت های سنگاپور

خریدی ارزان در اوت لت های سنگاپور
امتیاز به مطلب

اغلب گردشگران تصور می کنند مقاصد مناسب برای خرید فقط به استانبول و دبی محدود می گردد در صورتی که چنین نیست . کشور سنگاپور با مراکز خرید بزرگ و کوچک ، بازارهای رنگارنگ ، بوتیک ها و فروشگاه های متعدد به بهشتی برای علاقه مندان به خرید تبدیل شده و تمامی سلیقه ها در این کشور می توانند خریدی دلچسب داشته باشند . در سنگاپور چندین اوت لت راه اندازی شده که گردشگران تور سنگاپور با مراجعه به آن ها می توانند اجناس برندی که کمی قدیمی شده اند یا به اصطلاح از مد افتاده اند را با تخفیفاتی استثنائی خریداری نمایند . خرید در سنگاپور می تواند به تفریحی مفرح و شاد بدل گردد اگر زمینه آشنایی با مراکز خرید ارزان سنگاپور فراهم شود . اگر در سفر به سنگاپور به دنبال خریدی ارزان هستید با ما همراه باشید تا با اوت لت های سنگاپور آشنا گردید .

 

مرکز خرید آنچورپوینت سنگاپور – Anchorpoint Shopping Centre

خریدی ارزان در اوت لت های سنگاپور
خریدی ارزان در اوت لت های سنگاپور

آنچورپوینت سنتر سنگاپور مرکزی است که در ان محصولات برندهای معتبر را می توان با قیمتی مناسب خریداری نمود . در این مرکز که همه روزه از 10 صبح تا 10 شب باز است تمامی سلیقه ها قادر خواهند بود اقلام موردنیاز خود را تهیه نمایند . در این مجتمع انواع پوشاک ، لوازم آرایشی بهداشتی ، کیف و کفش ، لوازم الکترونیکی ، کتاب ، زینت آلات ، سوغاتی و … یافت می شود .

آدرس مرکز خرید آنچورپوینت سنگاپور : 370Alexandra Rd, Singapore 159953

 

مرکز خرید آی ام ام سنگاپور – IMM Singapore Outlet Mall

خریدی ارزان در اوت لت های سنگاپور
خریدی ارزان در اوت لت های سنگاپور

آی ام ام که از بزرگترین اوت لت هاو بهترین مراکز خرید سنگاپور به شمار می آید در فروشگاه های خود اجناس را ( پوشاک مخصوص آقایان و بانوان ، کیف و کفش و لوازم آرایشی بهداشتی) با قیمتی مناسب به فروش می رساند و روزانه از 10 صبح تا 10 شب پذیرای مراجعه کنندگان می باشد . این مجموعه که در شرق جورنگ واقع شده بیش از 90 فروشگاه دارد که در آن ها برندهای محلی و بین المللی با تخفیفاتی 70-60 درصدی ارائه می شوند . اوت لت IMM بیش از 37 هزار متر مربع وسعت دارد و در پنج طبقه ساخته شده است . نایک ، پوما ، آدیداس ، کالوین کلین جینز ، سیتی چین ، کلوب 21 ، جوسی کاچر و … از جمله برندهایی هستند که در این مرکز خرید یافت می شوند .

آدرس مجتمع آی ام ام سنگاپور : 2Jurong East Street 21, Singapore 609601

 

کاتی سینلیژر اورچارد در سنگاپور – Cathay Cineleisure Orchard

مراکز خرید ارزان سنگاپور
مراکز خرید ارزان سنگاپور

در مجموعه کاتی سینلیژر اورچارد غالبا کالاهای ورزشی (لباس و کفش ورزشی) به فروش می رسد . در این مجموعه اجناس قدیمی با تخفیفات 30 تا 70 درصدی ارائه می گردند لذا علاقه مندان به برندهای معتبر می توانند در این مجتمع خریدی مناسب داشته باشند .

آدرس مرکز کاتی سینلیژر اورچارد سنگاپور : 8Grange Road, Singapore 239695

 

مرکز خرید دسنترپوینت سنگاپور – The Centrepoint Singapore

خریدی ارزان در اوت لت های سنگاپور
خریدی ارزان در اوت لت های سنگاپور

دسنترپوینت به عنوان یکی از مراکز خرید سنگاپور در قلب خیابان اورچارد واقع شده و فروشگاه های آن اقلام خود را با تخفیفاتی 30 تا 70 درصدی عرضه می کنند . سنتر پوینت در تمامی روزهای هفته باز بوده و از 10 صبح تا 10 شب پذیرای مراجعه کنندگان می باشد . در این مجتمع تجاری طیف وسیعی از پوشاک مخصوص آقایان و بانوان ، کیف و کفش چرم ، کتانی و … یافت می شود . پیشنهاد می شود اگر در این مرکز خرید از جنسی خوشتان امد تعلل نکرده و آن را خریداری نمایید چرا که اجناس در این مجتمع خیلی زود به فروش می رسند .

آدرس مرکز خرید دسنترپوینت در سنگاپور : 176Orchard Road, Singapore 238843

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید