۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

گشت و گذار در سنگاپور

گشت و گذار در سنگاپور و بازدید از زیبائی ها و جذابیت های موجود در آن هدف اصلی گردشگران از سفر به این کشور مدرن می باشد . سنگاپور در آسیای جنوب شرقی در شمال خط استوا واقع شده و با پیشرفت هایی که در دهه های اخیر تجربه کرده گردشگران زیادی را در قالب تور سنگاپور به خود جذب می کند . این کشور/شهر دارای کلکسیونی از بهترین ها است به طوری که گردشگران از سفر به سنگاپور به هیچ وجه احساس پشیمانی نخواهند کرد . برای بازدید از جاذبه های سنگاپور و تجربه تفریحات رایج در آن گاهی نیاز به جابجایی از نقطه ای به نقطه دیگر است با ما همراه باشید تا شما را با سیستم حمل و نقل شهری سنگاپور آشنا سازیم .

گشت و گذار در سنگاپور
گشت و گذار در سنگاپور

گشت و گذار در سنگاپور

از آن جایی که سنگاپور جز مدرن ترین کشورهای جنوب شرقی آسیا و ثروتمندترین کشورهای جهان به شمار می آید امکانات موجود در آن می تواند گردشگران را شگفت زده سازد . سیستم حمل و نقل شهری سنگاپور از بهترین ها در منطقه است لذا علاقه مندان به بازدید از بخش های مختلف این کشور می توانند به راحتی جابجا شوند .

سیستم حمل و نقل شهری سنگاپور
سیستم حمل و نقل شهری سنگاپور

قطار شهری

قطارهای شهری LRT (حمل و نقل ریلی سبک) و  MRT امروزه دسترسی به اکثر نقاط سنگاپور را آسان ساخته و گردشگران به راحتی می توانند با صرف کمترین هزینه و زمان از نطقه ای به نقطه دیگر سفر کنند . هزینه استفاده از این نوع سیستم حمل و نقل شهری به وسیله بلیت های الکترونیکی پرداخت می شود . برای این کار کافی است بلیت خود را به هنگام ورود و خروج بر روی دستگاه اسکن گیت های موجود در ایستگاه قرار دهید . بلیت های تک سفره را می توان از دستگاه هایی که در ایستگاه ها تعبیه شده خریداری کرد . قیمت بلیت برای هر سفر با قطار شهری بین 0.80 تا 2.20 دلار می باشد .

قطار شهری در سنگاپور
قطار شهری در سنگاپور

اتوبوس

در سنگاپور اتوبوس ها در مسیرهای مختلف فعالیت می کنند . با اینکه در سیستم اتوبوسرانی سنگاپور خبری از سرعت و راحتی قطار نیست اما برای دسترسی به نقاط مختلف می تواند گزینه ای مناسب باشد . مبلغی که برای استفاده از اتوبوس باید پرداخت گردد به تعداد ایستگاه های طی شده بستگی دارد . این مبلغ را می توان با استفاده از بلیت های الکترونیکی و یا به صورت نقدی پرداخت نمود . توجه داشته باشید که اگر برای هزینه اتوبوس قصد دارید بلیت الکترونیکی به کار ببرید باید در هنگام ورود و خروج کارت را بر روی دستگاه کارتخوان قرار دهید .

قایق

یکی از راه های گشت و گذار در سنگاپور سوار شدن به قایق های توریستی است . با پرداخت 3 تا 13 دلار سنگاپور می توانید در حالی که بر روی آب شناور هستند از دیدن جاذبه های سنگاپور لذت ببرید .

تاکسی

استفاده از تاکسی یکی از راه های سریع برای رفت و آمد در سنگاپور است . در این کشور تاکسی ها به تاکسی متر مجهز هستند و مبلغ ورودی به آن ها تقریبا 3.5 دلار می باشد . با طی هر یک کیلومتر نیز 0.55 دلار سنگاپور به مبلغ کرایه افزوده می شود .

تریشا

تریشا سه چرخه ای است که در سال های میانی قرن بیستم وارد سیستم حمل و نقل سنگاپور شد . امروزه این وسیله نقلیه بیشتر در محله چینی ها یافت می شود و هزینه استفاده از آن به عنوان یک تفریح 10 تا 20 دلار سنگاپور می باشد .

دوچرخه

با اینکه که دوچرخه سواری برای بازدید از جاذبه ها و نقاط مختلف شهر راه مناسبی است اما در کشور سنگاپور به سبب آلودگی هوا و همچنین جریمه های 10 تا 30 دلاری به دلیل خارج شدن از مسیر مخصوص و ورود به پیاده روها توصیه نمی گردد .

خط ویژه سنگاپور
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۱

سفارتخانه سنگاپور

جمهوری سنگاپور در ایران سفارت ندارد. به همین دلیل برای امور مربوط به ویزای توریستی این کشور باید حتماً از طریق کارگزار اقدام کنید. و از طریق آژانسی که قصد تهیه تور سنگاپور را دارید اقدام نمایید.

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید