۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

بلیط هواپیما سنگاپور

بلیط هواپیما سنگاپور
امتیاز به مطلب

در سفرهایی که باید مسافتی طولانی طی شود معمولا استفاده از هواپیما بهترین گزینه است چرا که در مدت زمانی کوتاه نسبت به سفر با قطار ، اتوبوس و وسلیه شخصی به مقصد خواهید رسید . کشور سنگاپور که در جنوب مالزی واقع شده بیش از 6500 کیلومتر با تهران فاصله هوایی دارد لذا برای سفر به این کشور باید به فکر رزرو بلیط هواپیما سنگاپور بود . در سنگاپور چند ملیتی ، سنت و مدرنیته در هم آمیخته شده که سنت ، فرهنگ و رسوم با پرسه زدن در محله های شهر نمایان می شود اما مدرن بودن آن حتی با نگاهی کلی و کوتاه به ظاهر شهر و آسمانخراش های آن نمایش داده می شود .

بلیط هواپیما سنگاپور
بلیط هواپیما سنگاپور

فرودگاه سنگاپور

فرودگاه بین المللی چانگی سنگاپور در قسمت شرقی این جزیره واقع شده و با آمار جابجایی بیش از 58 میلیون مسافر در سال 2016 یکی از بهترین فرودگاه های جهان شناحته شده است . این فرودگاه در فاصله 17 کیلومتری خلیج مارینا قرار گرفته و گردشگران تور سنگاپور برای رسیدن به مرکز شهر می توانند به قطار در ایستگاه Tanah Merah سوار شوند و یا از تاکسی استفاده نمایند .

رزرو بلیط هواپیمای سنگاپور
رزرو بلیط هواپیمای سنگاپور

از آنجایی که هیچ پرواز مستقیمی از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد فرودگاه سنگاپور وجود ندارد برای سفر به این کشور باید از پروازهایی که در طول مسیر یک توقف و یا دو توقف در شهری دیگر دارند استفاده کرد . از مهمترین پروازهایی که به مقصد سنگاپور انجام می شود می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • تای ایرویز (Thai Airways) با یک توقف در فروگاه سووارنابومی بانکوک
  • ترکیش ایرلاین (Turkish Airlines) با یک توقف در فرودگاه آتاترک یا سبیها استانبول
  • هواپیمایی امارات (Emirates Airlines) با یک توقف در فرودگاه بین المللی دبی
  • قطر ایرویز (Qatar Airways) با یک توقف در فرودگاه بین المللی دوحه

توجه داشته باشید که پروازهای تهران به سنگاپور به موارد بالا محدود نمی گردد و شرکت های هواپیمایی دیگری در این مسیر فعالیت می کنند اما اگر بلیط هواپیما سنگاپور را از میان این پروازها رزرو کنید با توقفی طولانی در طول مسیر مواجه می شوید و یا اینکه با پیاده شدن در یک فرودگاه باید با تعویض ایرلاین سفر به سنگاپور را از سر گیرید . عزیزانی که تور مالزی سنگاپور را برای سفر انتخاب نموده اند با هواپیما به کوالالامپور سفر نموده و از آنجا با ترانسفر زمینی به سنگاپور انتقال داده می شوند .

توجه داشته باشید که برای ورود به این کشور قبل از پرواز باید ویزای سنگاپور را اخذ کرده باشید .

خط ویژه سنگاپور
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۱

سفارتخانه سنگاپور

جمهوری سنگاپور در ایران سفارت ندارد. به همین دلیل برای امور مربوط به ویزای توریستی این کشور باید حتماً از طریق کارگزار اقدام کنید. و از طریق آژانسی که قصد تهیه تور سنگاپور را دارید اقدام نمایید.

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید