۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

مرکز خرید اوت لت سنتر صوفیه

اکثر گردشگرانی که تور صوفیه را انتخاب می کنند مایلند علاوه بر بازدید جاهای دیدنی ، از مراکز خرید صوفیه نیز بازدید کنند . شهر صوفیه دارای چند مرکز خرید مدرن و بازارهای سنتی ست که این بازارها بیشتر برای خرید سوغات توصیه می شوند . یکی از مهم ترین مراکز خرید در شهر صوفیه ، مرکز خرید اوت لت سنتر می باشد که مجموعه ای از شعب برندهای مشهور سراسر دنیاست . اوت لیت سنتر دارای حدود 80 فروشگاه است و در سال 2010 افتتاح شده است .

مرکز خرید اوت لت سنتر صوفیه
مرکز خرید اوت لت سنتر صوفیه

از دلایل مورد توجه قرار گرفتن Sofia Outlet Center میتوان به امکانات این مرکز خرید اشاره کرد . کافی شاپ ها و فست فودهای بین المللی ، بانک و داروخانه از جمله امکانات اوت لت سنتر هستند .  اوت لت سنتر صوفیه اولین اوت لت کشور بلغارستان است که میتوانید اجناس برندی که در فصل های قبل ارائه شده اند گاهی تا 70% ارزانتر از قیمت اصلی شان خریداری کنید . 

Sofia Outlet Center
Sofia Outlet Center

 

اوت لت سنتر صوفیه حدود 15 هزار متر مربع مساحت دارد .  از مهم ترین اجناسی که می توانید در این مرکز خرید تهیه کنید میتوان به انواع لباس های رسمی و جین ، لباس زیر ، کفش ، البسه ورزشی ، لوازم خانگی و لوازم جانبی اشاره کرد . اگر میخواهید با وسیله نقلیه عمومی به این مرکز خرید بروید ، بهترین گزینه پیشنهادی ، مترو صوفیه است . ساعت کاری اوت لت سنتر صوفیه از  صبح تا 9 شب می باشد . 

اوت لت سنتر صوفیه بلغارستان
اوت لت سنتر صوفیه بلغارستان

آدرس مرکز خرید صوفیا اوت لیت سنتر : Boulevard “Tsarigradsko shose” 92A, 1138 Sofia, Bulgaria
وبسایت اوت لیت سنتر صوفیا : www.sofiaoutletcenter.bg

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید