۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

مرکز خرید اوت لت سنتر صوفیه

مرکز خرید اوت لت سنتر صوفیه
امتیاز به مطلب

اکثر گردشگرانی که تور صوفیه را انتخاب می کنند مایلند علاوه بر بازدید جاهای دیدنی ، از مراکز خرید صوفیه نیز بازدید کنند . شهر صوفیه دارای چند مرکز خرید مدرن و بازارهای سنتی ست که این بازارها بیشتر برای خرید سوغات توصیه می شوند . یکی از مهم ترین مراکز خرید در شهر صوفیه ، مرکز خرید اوت لت سنتر می باشد که مجموعه ای از شعب برندهای مشهور سراسر دنیاست . اوت لیت سنتر دارای حدود 80 فروشگاه است و در سال 2010 افتتاح شده است .

مرکز خرید اوت لت سنتر صوفیه
مرکز خرید اوت لت سنتر صوفیه

از دلایل مورد توجه قرار گرفتن Sofia Outlet Center میتوان به امکانات این مرکز خرید اشاره کرد . کافی شاپ ها و فست فودهای بین المللی ، بانک و داروخانه از جمله امکانات اوت لت سنتر هستند .  اوت لت سنتر صوفیه اولین اوت لت کشور بلغارستان است که میتوانید اجناس برندی که در فصل های قبل ارائه شده اند گاهی تا 70% ارزانتر از قیمت اصلی شان خریداری کنید . 

Sofia Outlet Center
Sofia Outlet Center

 

اوت لت سنتر صوفیه حدود 15 هزار متر مربع مساحت دارد .  از مهم ترین اجناسی که می توانید در این مرکز خرید تهیه کنید میتوان به انواع لباس های رسمی و جین ، لباس زیر ، کفش ، البسه ورزشی ، لوازم خانگی و لوازم جانبی اشاره کرد . اگر میخواهید با وسیله نقلیه عمومی به این مرکز خرید بروید ، بهترین گزینه پیشنهادی ، مترو صوفیه است . ساعت کاری اوت لت سنتر صوفیه از  صبح تا 9 شب می باشد . 

اوت لت سنتر صوفیه بلغارستان
اوت لت سنتر صوفیه بلغارستان

آدرس مرکز خرید صوفیا اوت لیت سنتر : Boulevard “Tsarigradsko shose” 92A, 1138 Sofia, Bulgaria
وبسایت اوت لیت سنتر صوفیا : www.sofiaoutletcenter.bg

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید