۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

5 تا از وسوسه انگیزترین رستورانهای خیابانی دهلی

رستورانهای خیابانی دهلی برخی از لذیذترین غذاهای هند را سرو می کنند. غذاهای خیابانی ارزان و خوشمزه هستند. دهلی قدیم یکی از بهترین مکانها برای یافتن بازارهای قدیمی و اغذیه فروشی هاست.

غذاهای سنتی دهلی نه تنها بین مردم محلی بلکه گردشگران و سلبریتی ها هم معروف است. برخی از معروف ترین مکان ها برای لذت بردن در تور دهلی شامل دهلی جنوبی، چندی چوک، کایلاش بزرگ، روهینی، کونات پالاس می شود. غذاهای خیابانی معرف نیز شامل بهاتورا، پائو باجی، آلو تیکل، پانی پوری، رام لادوس، موموس، آلو چات، چات پاپری می شود. در اینجا به معرفی 5 تا از وسوسه انگیزترین رستورانهای خیابانی دهلی میپردازیم:

 

لیست رستورانهای خیابانی دهلی

رستوران خیابانی شری بالاجی چات باندار

یکی از بهترین دکه های خیابانی که به فروش غذاهای لذیذ هندی مثل پوره آلو، کاچوری، گل کاپاس و داری باهاس می پردازند. این رستوران واقع در بازار چندی چوک در دهلی نو می باشد و غذاهای آن طرفدارن زیادی در بین توریست ها دارد.

رستوران خیابانی شری بالاجی چات باندار
Shree Balaji Chaat

 

رستوران خیابانی پارانته والی گالی

این رستوران یکی از مهم ترین مناطق در خیابانهای پیچ در پیچ چندی چوک می باشد که در بین مردم محلی و توریستها به یک اندازه معروف است و نان هندی فوق العاده لذیذی سرو می کند. این مکان پاتوق علاقمندان به فست فود و غذاهای تند هندی ست.

رستوران خیابانی پارانته والی گالی
Paranthe Gali Wali

 

رستوران خیابانی جوگال کیشور رامجی لال

این فروشگاه اغذیه واقع در بازار چاوری در نزدیکی بازار خیابانی چندی چوک یکی از فروشگاه هاییست که لذیذترین چات هندی را سرو می کند. یکی از غذاهایی که در اینجا نباید از دست بدهید، آلو کولیاس است که نوعی سیب زمینی آب پز با ترشی تمر و ابلیمو می باشد.

رستوران خیابانی جوگال کیشور رامجی لال
Jugal Kishore Ramji Lal

 

رستوران خیابانی بیتو تیکی والا

این رستوران هم واقع در نتاجی سوباش پالاس، یکی از معروف ترین غذاخوری های دهلی ست که آلو تیکی لذیذی سرو می کند. اینجا قبلا یک غرفه خیابانی بوده  که الان به مغازه ای کوچک تبدیل شده و غذاهایی سرو می کند که دهان را آب می اندازد.

رستوران خیابانی بیتو تیکی والا
Bittoo Tikki Wala

 

رستوران خیابانی جالب والا

واقع در منطقه داریبا، در چندی چوک لذیذ ترین و وسوسه انگیز ترین جالبی های دهلی را سرو می کند . مردم در اینجا از صب تا شب برای خوردن جالبی (نوعی غذای هندی) صف می کشند. و البته ساموسای لذیذی هم سرو می کند که باید طعم آن را بچشید..

رستوران خیابانی جالبی والا
Jalebi Wala

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید