۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

لذت سرو غذاهای چینی در رستوران سامر پاویلیون سنگاپور

یکی از کارهایی که به گردشگران تور سنگاپور در سفر به این کشور آسیایی توصیه می شود انجام دهند شکم گردی در رستوران های سنگاپور و چشیدن انواع غذاهای محلی و بین المللی است . آشپزی سنگاپوری را می توان تلفیقی از سبک های آشپزی چینی ، مالایی ، هندی و … دانست . در این کشور زیبا و توریستی رستوران های مختلفی وجود دارد که برخیشان از منوی پرباری برخوردار بوده و برخی دیگر نیز به سرو چند غذای خاص اکتفا می کنند . رستوران سامر پاویلیون سنگاپور Summer Pavilion Singapore یکی از بهترین رستوران های سنگاپور است که در هتل ریتز کارلتون در خیابان رافلز شماره ۷ واقع شده است . این رستوران در تمامی روزهای هفته برای وعده های ناهار و شام پذیرای مراجعه کنندگان و مشتریان می باشد . در ادامه به معرفی رستوران سامر پاویلیون پرداخته شده است با لذت سفر همراه باشید .

رستوران سامر پاویلیون سنگاپور
رستوران سامر پاویلیون سنگاپور

سامر پاویلیون یکی از معروف ترین رستوران های سنگاپور است . این رستوران از فضایی دوستانه و صمیمی برخوردار بوده و غذاهایی سالم و با کیفیت سرو می کند . رستوران سامر پاویلیون یکی از رستوران های ستاره دار میشلن در سنگاپور است . سرآشپز این رستوران فردی چینی به نام Cheung Siu Kong است که انواع غذاهای کانتونی و چینی را با استفاده از مواد اولیه سالم و با کیفیت طبخ می کند . این رستوران برای جلسات کاری و تجاری ، جلسات خانوادگی و حتی مراسمات خاص مناسب بوده و از سرویس دهی عالی و کارکنان خوب بهره می برد . با اینکه قیمت غذاهای رستوران سامر پاویلیون سنگاپور بالاست اما ارزش حداقل یکبار امتحان را دارد .

رستوران سامر پاویلیون در سنگاپور
رستوران سامر پاویلیون در سنگاپور

سامر پاویلیون Summer Pavilion سنگاپور دارای منوی آلاکارت ، منوی ناهار ، منوی شام ، منوی چای ، منوی دیم سام و منوی مزه است . در این رستوران ۶ اتاق غذاخوری خصوصی در دسترس است و برای سرو غذا از ظروف زیبا و جذاب استفاده می گردد .

 

اطلاعاتی درباره رستوران سامر پاویلیون سنگاپور

  • آدرس رستوران سامر پاویلیون در سنگاپور : The Ritz-Carlton, Millenia Singapore – 7 Raffles Avenue Singapore, 039799 Singapore 
  • تلفن رستوران Summer Pavilion سنگاپور : ۶۴۳۴۵۲۸۶ – ۶۵+
  • وب سایت رستوران سامر پاویلیون کشور سنگاپور : http://ritzcarlton.com/en/hotels/singapore/dining/summer-pavilion
  • ساعت کاری رستوران چینی سامر پاویلیون سنگاپور : این رستوران در تمامی روزهای هفته پذیرای مراجعه کنندگان می باشد . ساعت کاری این رستوران برای وعده ناهار از ۱۱:۳۰ صبح تا ۲:۳۰ بعد از ظهر و برای وعده شام از ۶:۳۰ عصر تا ۱۰:۳۰ شب می باشد .
Summer Pavilion Singapore
Summer Pavilion Singapore
رستوران Summer Pavilion سنگاپور
رستوران Summer Pavilion سنگاپور
رستوران های خوب سنگاپور
برترین رستوران های سنگاپور

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید