۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

رستوران های بانکوک

امتیاز به مطلب

بانکوک به خاطر مکان های پر رونق آشپزی ، مرزا را شکسته و به شهرت جهانی رسیده است . بانکوک سرآشپزهای مشهور زیادی دارد که مردم محلی و گردشگران تور بانکوک را با طعم های استثنایی و فوق العاده غافلگیر می کنند . خلاقیت در غذاهای بانکوک موج می زند . آیا به دنبال غذاهای استثنایی و طعم های ماندگار هستید ؟ بدون شک بانکوک انتخاب مناسبی است . در ادامه با بهترین رستوران های بانکوک آشنا خواهید شد . 

رستوران های بانکوک
رستوران های بانکوک

بهترین رستوران های بانکوک

در بانکوک رستوران های زیادی خواهید دید که در گروه بهترین رستوران های تایلند جای دارند . اگر می خواهید طعم های بی نظیر در رستوران های لوکس را بچشید ، به رستوران های هتل های لوکس بروید ، ولی باید در این مکان ها اصلا حساب و کتاب نکنید و جیبتان را باز کنید . 

طعم غذاهای تایلندی را حتما باید در بهترین رستوران ها در بانکوک بچشید . البته غذاهای خیابانی از مواردی است که نباید آن را از دست بدهید . غذاخوری های خیابانی در بین گردشگران بسیار محبوبیت دارند . 

رستوران های بانکوک
رستوران بانکوک

اگر غذاهای تایلند باب ذائقه تان نیست ، نگران نباشید . در بانکوک رستوران های بین المللی و همچنین رستوران های ایرانی بانکوک بی شمارند . طعم غذاهای چینی ، ایتالیایی ، هندی و … را در معروف ترین رستوران ها در بانکوک می توانید بچشید . 

غذاهای خیابانی بانکوک از دیگر غذاخوری های محبوب در بین گردشگران می باشد . این مکان ها بهترین غذاهای تایلندی را ارائه می دهند .

 

رستوران های بانکوک

5 رستوران برتر بانکوک به انتخاب گردشگران

5 رستوران برتر بانکوک به انتخاب گردشگران

یکی از سوالات گردشگران تور بانکوک اینست که کجا و یا کی غذا بخوریم . امکانات غذاخوری در بانکوک بسیار زیاد است . سوال اینست که آیا دنبال سبک ، عطر و طعم خاصی هستید که قبلا تجربه کرده اید و یا در پی تجربه جدید هستید . بانکوک شهری است که تجربه های بی نظیری را می توانید به دست بیاورید . در ادامه ...
در بانکوک کجا غذا بخوریم و چی بخوریم

در بانکوک کجا غذا بخوریم و چی بخوریم

بانکوک پایتخت تایلند به وضوح یکی از بهترین مکان های دنیا برای خوردن غذاهای خوشمزه است . این شهر دارای رستوران ها و فروشندگان غذاهای خیابانی زیادی است که ممکن است گاهی انتخاب را دشوار کند و گردشگران تور بانکوک تشخیص ندهند که در کدام رستوران غذا بخورند و غذای کدام یک با کیفیت است . آنچه در ادامه به آن پرداخته ایم ، پاسخ ...
لیست بهترین رستوران های ایرانی بانکوک

لیست بهترین رستوران های ایرانی بانکوک

غذای ایرانی در میان دیگر غذاهای خاورمیانه منحصر به فرد است ، به طوری که از ترکیب گیاهان تازه و ادویه جاتی مانند زعفران با گوشت ، ماهی و برنج طعم های بی نظیری ایجاد می شود . غذای ایرانی در بین ملل دیگر طرفدارانی دارد . بنابراین در هر کشوری بروید ، رستوران ایرانی خواهید دید . بانکوک شهری است که رستوران های ایرانی ...
خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵

سفارتخانه تایلند

سفارت تایلند در تهران

نام سفیر : راسمی چیتهام

آدرس : بهارستان- روبروی بیمارستان طرفه- کوچه استقلال- پلاک 4

تلفن : 77531433 - 77537708

فکس : 77532022

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید