۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

بلیط هواپیما بانکوک

بانکوک یکی از پررفت و آمدترین شهرهای جهان به شمار می رود . روزانه پروازهای زیادی از کشورهای مختلف جهان در فرودگاه های بانکوک به زمین می نشینند . پاییز و زمستان فصول گردشگری در بانکوک محسوب می شوند و اگر شما در این زمان ها قصد سفر دارید ، باید از ماه ها قبل بلیط هواپیما بانکوک را رزرو کنید . در ادامه اطلاعات بلیط و پروازهای بانکوک را خواهید دید . 

بلیط هواپیما بانکوک
بلیط هواپیما بانکوک

بلیط هواپیما بانکوک

ایرلاین های مختلفی به بانکوک سفر می کنند . ماهان ، تای ایرویز ، عمان ایر ، ایراسیا ، امارات ، الاتحاد ، گلف ایر و امارات از ایرلاین های محبوب سفر به بانکوک هستند . در این بین تنها ماهان و تای ایرویز پروازهای مستقیم به بانکوک دارند و دیگر ایرلاین های غیر مستقیم می باشند . بنابراین بلیط های ماهان و تای ایرویز محبوبیت بیشتری دارند و زود فروخته می شود و مسلما قیمت بالاتری دارند . مخصوصا در ماه هایی همچون کریسمس ، اسفند ماه ، فروردین و نوروز از ماه ها قبل برای خرید بلیط های هواپیما بانکوک اقدام کنید . فرودگاه اصلی بانکوک ، فرودگاه سووارنابومی می باشد . 

قیمت بلیط هواپیما بانکوک

هزینه بلیط هواپیما بانکوک به عوامل مختلفی همچون ایرلاین ، نوع پرواز (مستیقم یا غیرمستقیم بودن) و فصل سفر بستگی دارد . به طور معمول قیمت بلیط رفت و برگشت بانکوک در حدود یک میلیون و نهصد تومان می باشد . در فصول خلوت می توانید بلیط های لحظه آخری بانکوک در حدود یک و نیم میلیون تومان بخرید . 

 

خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵

سفارتخانه تایلند

سفارت تایلند در تهران

نام سفیر : راسمی چیتهام

آدرس : بهارستان- روبروی بیمارستان طرفه- کوچه استقلال- پلاک 4

تلفن : 77531433 - 77537708

فکس : 77532022

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید