۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

گشت و گذار در تایلند

امتیاز به مطلب

تایلند کشوری بسیار زیباست . در سفر به تایلند هیچ گاه خودتان را محدود به یک شهر نکنید . سعی کنید در سرزمین لبخند گشت و گشت گذار کنید و زیبایی های آن را کشف کنید . گزینه های حمل و نقل زیادی در تایلند وجود دارد که می توانید برای گشت و گذار در تایلند استفاده کنید . 

گشت و گذار در تایلند
گشت و گذار در تایلند

گشت و گذار در تایلند

در تور تایلند هیچ گاه نگران حمل و نقل نخواهید بود . با هر بودجه ای که باشید می توانید وسیله ای برای گشتن در شهر پیدا کنید . اتوبوس ، قطار یا قایق گزینه های محبوب در حمل و نقل تایلند است . 

قطار

سیستم راه آهن در تایلند بسیار سازمان یافته است و یک قطار شبانه یک راه عالی برای سفرهای طولانی است و شما می توانید با بسیاری از مسافرین دیگر و مردم محلی در طول مسیر ملاقات کنید . قطارهای کلاس 1 ، 2 و 3 ؛ کلاس دوم هم راحت است و هم قیمت مناسبی دارد . از قبل برنامه ریزی کنید و برای خرید بلیط قطار اقدام کنید . 

پروازهای داخلی

تایلند یک کشور بزرگ است و برای رسیدن به فاصله های طولانی ، از جمله از شمال به جنوب ، توصیه می کنیم از هواپیما استفاده کنید . تای ایرویز ، ایرآسیا و بانکوک ایرویز از محبوب ترین ایرلاین های داخلی تایلند هستند ؛ همه این خطوط هواپیمایی قابل اعتماد هستند و در چند مسیر مختلف در تایلند پرواز می کنند .

اتوبوس

یکی دیگر از وسایل حمل و نقل در تایلند اتوبوس است ؛ همه شهرهای بزرگ شبکه اتوبوسرانی دارند و این یک راه ارزان و سرگرم کننده برای سفر در اطراف تایلند است . در طول مسیر توقف های زیادی وجود دارد و شما می توانید با افراد محلی دوستانه صحبت کنید .

گشت و گذار در تایلند
گشت و گذار در تایلند

قایق

یکی از وسایل حمل و نقل در بسیاری از جزایر بزرگتر در جنوب تایلند قایق است . یا کشتی ، کاتامان یا قایق می توانید به این جزایر بروید . خرید بلیط قایق در محل راحت و در دسترس است . لانگ تای یک قایق چوبی است که میتواند حدود 16 نفر را که برای سفرهای تفریحی و سفرهای کوتاه جابجا کند . قایق ها طولانی ، باریک و معمولا رنگ های روشن دارند . در هنگام سفر یا قایق پیشنهاد می کنیم از کلاه و کرم های ضدآفتاب استفاده کنید .

توک توک 

توک توک یکی از محبوب ترین انواع حمل و نقل در تایلند است و تجربه ای که نباید از دست داد . شما این وسایل را در همه جای تایلند خواهید دید . البته توک توک از وسایل گران محسوب می شود ؛ قبل از سوار شدن حتما سر قیمت با راننده توافق کنید . 

گشت و گذار در تایلند
گشت و گذار در تایلند

تاکسی

یکی دیگر از وسایل بزرگ حمل و نقل ، تاکسی است . کرایه بر حسب تاکسی متر محاسبه می شود و معمولا با حدود 35 بات شروع شده و با 2 بایت به ازای هر کیلومتر اضافه می شود .

کرایه دوچرخه و موتورسیکلت

دوچرخه سواری یک راه عالی برای کشف منطقه ، به ویژه در شهرهای کوچک و روستاها است . در بعضی از شهرها می توانید یک دوچرخه در هتل را با حدود 1.50 پوند در روز اجاره کنید . در هنگام دوچرخه سواری بطری آب فراموش نشود . در شهرهای بزرگ کرایه موتورسیکلت نیز ایده آل به نظر می رسد . 

خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵

سفارتخانه تایلند

سفارت تایلند در تهران

نام سفیر : راسمی چیتهام

آدرس : بهارستان- روبروی بیمارستان طرفه- کوچه استقلال- پلاک 4

تلفن : 77531433 - 77537708

فکس : 77532022

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید