۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

هتل های تایلند

تایلند یکی از شلوغ ترین کشورهای توریستی جهان است . این کشور سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر جهان است . با توجه به این موضوع این کشور باید بتواند جوابگوی این حجم از گردشگران باشد . در تایلند هتل های زیادی وجود دارد که هر کس با هر سلیقه و بودجه ای می تواند در آنها اقامت کند . در اینجا اطلاعاتی راجع به هتل های تایلند و قیمت و رزرو آنها خواهید دید .

هتل های تایلند
هتل های تایلند

امکانات هتل های تایلند 

تایلند هتل های زیادی با درجه های متفاوتی دارد . هتل های 5 ستاره تایلند از هتل های لوکس هستند که همه نوع خدماتی را به گردشگران ارائه می دهند . اگر در هتل های پاتایا و هتل های پوکت و یا هتل های سامویی اقامت کنید ، در برخی هتل های 5 ستاره و یا 4 ستاره می توانید از سواحل اختصاصی استفاده کنید .

رستوران های بین المللی ، اتاق های تمیز و زیبا ، استخرهای بزرگ برخی از امکانات هتل در تایلند از جمله هتل های بانکوک است . هرچه درجه هتل کمتر شود از امکانات هتل ها کاسته می شود .

هتل های تایلند
هتل های تایلند ارزان

قیمت هتل های تایلند

از عوامل موثر در نرخ هتل های تایلند می توان در درجه هتل ، موقعیت مکانی و امکانات هتل اشاره کرد .

هزینه هتل های تایلند با توجه به درجه آنها متفاوت است . اگر در هتل های 5 ستاره اقامت کنید باید هزینه ای بیشتر از 4000 بات در هرشب پرداخت کنید . قیمت هتل های 4 ستاره تایلند بیشتر از 2000 بات است . برای صرفه جویی در هزینه هایتان پیشنهاد می کنیم در هتل های 3 ستاره تایلند و هتل های 2 ستاره تایلند اقامت کنید . هزینه اقامتتان در حدود 1000 تا 2000 بات برای هر شب خواهد بود .

از دیگر عوامل موثر می توان فصل سفر را نام برد . اگر در فصول خلوت تایلند سفر کنید ، هتل ها ارزان تر خواهند بود .

در اینجا اطلاعاتی راجع به هتل های لوکس تایلند ، هتل های ارزان تایلند ، بهترین هتل های تایلند و همچنین اطلاعات رزرو آنها خواهید دید .

 

بیشتر بخوانید

محبوب ترین هتل های تایلند

اقامت در معروف ترین هتل های تایلند را با لذت سفر تجریه کنید

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید