۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

جاذبه های پاتایا

امتیاز به مطلب

پاتایا یک ساحل زیبا در امتداد ساحل شرقی خلیج تایلند است . سواحل زرق و برق دار ، پارک های آبی مهیج ، طبیعت زیبا ، معابد مذهبی و پیاده روی های طولانی در خیابان از ویژگی های این شهر رویایی است . گردشگران با یک شب زنده داری تجربه ای فراموش نشدنی را خواهند داشت . در اینجا مهمترین جاذبه های پاتایا را نام برده ایم تا در تجربه سفر رویایی تان سهیم باشیم . با ما همراه باشید .

جاذبه های پاتایا
جاذبه های پاتایا

جاذبه های پاتایا

پاتایا جزیره ای عجیب و غریب که در اطرافش خلیج گسترده ای قرار دارد ، سفر به پاتایا برای دوستداران ماجراجویی و همچنین جشن ها و مهمانی ها ، بسیار ایده آل است  . پاتایا با سواحل زیبا و آرام خود ، درختان نخل و آسمان آبی روشن ، می تواند هر کسی را در آرامش و عشق غرق کند .

پاتایا به مسافران جاذبه های متفاوتی از جمله باغ وحش ها ، پارک ها ، باغ گیاه شناسی ، معابد ، بازارها ، خیابان های روشن در شب ، فعالیت های ورزشی آبی و محیط آرام و گرمسیری ارائه می دهد .

جاذبه های پاتایا
مکان های دیدنی پاتایا

پاتایا به سه منطقه شمال ، مرکزی و جنوبی تقسیم شده است که هر کدام از آنها چیزی متفاوت از دیگر کشورها برای ارئه دارند . این مکان هر ساله تعداد زیادی از گردشگران را جذب می کند تا از زیبایی خیره کننده طبیعت که در سراسر پاتایا پراکنده شده است ، لذت ببرند .

عمده شهرت پاتایا بخاطر شب زنده داری های آن است . با غروب آفتاب شور و شوق در شهر برپا می شود و تا طلوع آفتاب ادامه دارد . با زندگی شبانه هیجان انگیز ، تجربه یک خرید به یاد ماندنی ، ورزش های هیجان انگیز آبی و انواع فعالیت های دیگر ، این شهر جایگاه ایده آلی برای دوستان ، خانواده ها و زوج ها می باشد .

در ادامه مهمترین جاهای دیدنی پاتایا را معرفی کرده ایم .

 

جاذبه های گردشگری پاتایا

مکانهای مناسب خانواده در پاتایا

مکانهای مناسب خانواده در پاتایا

پاتایا یکی از مشهورترین و محبوب ترین مکانهای توریستی در تایلند است . این شهر به عنوان یک مقصد برای بزرگسالان شناخته شده است . وقتی که برنامه ریزی برای سفر با کودکان انجام می شود ، اکثر مردم از تور پاتایا اجتناب می کنند . درست است که پاتایا از شهرت بسیار خوبی در میان خانواده ها با بچه ها برخوردار نیست . اما ...
بهترین سواحل پاتایا برای یک پیاده روی عالی

بهترین سواحل پاتایا برای یک پیاده روی عالی

آیا می خواهید زیبایی بهترین سواحل پاتایا را بببنید ؟ اگر چنین است ، شما باید فراتر از استراحتگاه ها ، باشگاه ها ، بارها و مکان های پر زرق و برق دار شهر بروید . پاتایا واقع در استان چون بوری که شهرت زیادی برای شب زنده داری عجیب و غریب دارد . اما این شهر ساحلی طبیعت دست نخورده ، جزایر باکره و ...
خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵

سفارتخانه تایلند

سفارت تایلند در تهران

نام سفیر : راسمی چیتهام

آدرس : بهارستان- روبروی بیمارستان طرفه- کوچه استقلال- پلاک 4

تلفن : 77531433 - 77537708

فکس : 77532022

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید