۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

جاذبه های پاتایا

جاذبه های پاتایا
امتیاز 5 از 1 رای

پاتایا یک ساحل زیبا در امتداد ساحل شرقی خلیج تایلند است . سواحل زرق و برق دار ، پارک های آبی مهیج ، طبیعت زیبا ، معابد مذهبی و پیاده روی های طولانی در خیابان از ویژگی های این شهر رویایی است . گردشگران با یک شب زنده داری تجربه ای فراموش نشدنی را خواهند داشت . در اینجا مهمترین جاذبه های پاتایا را نام برده ایم تا در تجربه سفر رویایی تان سهیم باشیم . با ما همراه باشید .

جاذبه های پاتایا
جاذبه های پاتایا

جاذبه های پاتایا

پاتایا جزیره ای عجیب و غریب که در اطرافش خلیج گسترده ای قرار دارد ، سفر به پاتایا برای دوستداران ماجراجویی و همچنین جشن ها و مهمانی ها ، بسیار ایده آل است  . پاتایا با سواحل زیبا و آرام خود ، درختان نخل و آسمان آبی روشن ، می تواند هر کسی را در آرامش و عشق غرق کند .

پاتایا به مسافران جاذبه های متفاوتی از جمله باغ وحش ها ، پارک ها ، باغ گیاه شناسی ، معابد ، بازارها ، خیابان های روشن در شب ، فعالیت های ورزشی آبی و محیط آرام و گرمسیری ارائه می دهد .

جاذبه های پاتایا
مکان های دیدنی پاتایا

پاتایا به سه منطقه شمال ، مرکزی و جنوبی تقسیم شده است که هر کدام از آنها چیزی متفاوت از دیگر کشورها برای ارئه دارند . این مکان هر ساله تعداد زیادی از گردشگران را جذب می کند تا از زیبایی خیره کننده طبیعت که در سراسر پاتایا پراکنده شده است ، لذت ببرند .

عمده شهرت پاتایا بخاطر شب زنده داری های آن است . با غروب آفتاب شور و شوق در شهر برپا می شود و تا طلوع آفتاب ادامه دارد . با زندگی شبانه هیجان انگیز ، تجربه یک خرید به یاد ماندنی ، ورزش های هیجان انگیز آبی و انواع فعالیت های دیگر ، این شهر جایگاه ایده آلی برای دوستان ، خانواده ها و زوج ها می باشد .

در ادامه مهمترین جاهای دیدنی پاتایا را معرفی کرده ایم .

 

جاذبه های گردشگری پاتایا

همه چیز درباره واکینگ استریت پاتایا

همه چیز درباره واکینگ استریت پاتایا

واکینگ استریت پاتایا برای افرادی که می خواهند شب زنده داری های منحصر به فرد داشته باشند ، به طور حتم جالب ترین خیابان در جهان است . در این خیابان که در انتهای جاده ساحلی پاتایا به بندر بالی هی قرار دارد ، می توانید انواع سرگرمی ، بارها ، دیسکو ها ، نمایش ها و ... را ببنید .  [caption id="attachment_18787" align="aligncenter" width="640"] واکینگ ...
مکانهای مناسب خانواده در پاتایا

مکانهای مناسب خانواده در پاتایا

پاتایا یکی از مشهورترین و محبوب ترین مکانهای توریستی در تایلند است . این شهر به عنوان یک مقصد برای بزرگسالان شناخته شده است . وقتی که برنامه ریزی برای سفر با کودکان انجام می شود ، اکثر مردم از تور پاتایا اجتناب می کنند . درست است که پاتایا از شهرت بسیار خوبی در میان خانواده ها با بچه ها برخوردار نیست . اما ...
بهترین سواحل پاتایا برای یک پیاده روی عالی

بهترین سواحل پاتایا برای یک پیاده روی عالی

آیا می خواهید زیبایی بهترین سواحل پاتایا را بببنید ؟ اگر چنین است ، شما باید فراتر از استراحتگاه ها ، باشگاه ها ، بارها و مکان های پر زرق و برق دار شهر بروید . پاتایا واقع در استان چون بوری که شهرت زیادی برای شب زنده داری عجیب و غریب دارد . اما این شهر ساحلی طبیعت دست نخورده ، جزایر باکره و ...
خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵

سفارتخانه تایلند

سفارت تایلند در تهران

نام سفیر : راسمی چیتهام

آدرس : بهارستان- روبروی بیمارستان طرفه- کوچه استقلال- پلاک 4

تلفن : 77531433 - 77537708

فکس : 77532022

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید