۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

رستوران های پاتایا

امتیاز به مطلب

سفر به پاتایا و لذت بردن از غذاهای پاتایا تجربه ای منحصر به فرد خواهد بود . این شهر میزبان گردشگران زیادی است که طعم های و ذائقه های متفاوتی دارند . رستوران های پاتایا پاسخگوی هر نوع ذائقه ای خواهند بود . غذاهای تایلندی ، اروپایی ، بین المللی ، چینی ، هندی و … را  در منوی رستوران ها خواهید دید . با هر بودجه ای که باشید ، اصلا نگران غذا نباشید . غذا در پاتایا ارزان است . 

رستوران های پاتایا
رستوران های پاتایا

بهترین رستوران های پاتایا

رستوران ها در پاتایا ویژگی های منحصربه فردی دارند که آن ها را در زمره بهترین رستوران های جهان قرار داده است . بهترین سرآشپزها با تازه ترین مواد غذایی ، طعم های بی نشری را به وجود می آورند که طعمشان تا مدتها در دهانتان باقی خواهد ماند . 

رستوران های محلی پاتایا بی شمارند . در هر محله ای که باشید ، چندین رستوران خواهید دید . اما پیشنهاد می کنیم حداقل یک بار طعم غذاهای خیابانی پاتایا را بچشید . غذاهایی بسیار خوشمزه با طعم های عجیب و غریب . البته اصلا نگران بهداشت مکان ها نباشید . بهداشت این اماکن شدیدا کنترل می شوند . 

رستوران های پاتایا
رستوران های پاتایا

اگر ذائقه شما با غذاهای تایلند سازگار نیست ، به رستوران های ایرانی پاتایا بروید . غذاهای ایرانی در این رستوران ها بسیا با کیفیت و خوشمزه هستند . این رستوران ها از بهترین رستوران های تایلند به شمار می روند . 

 

رستوران های پاتایا

بهترین رستوران های پاتایا که باید تجربه کرد

بهترین رستوران های پاتایا که باید تجربه کرد

پاتایا ، واقع در سواحل شرقی خلیج تایلند ، دارای جریان ثابتی از مسافران خارجی که به منطقه می آیند تا شب زنده داری و سواحل شگفت انگیز این شهر را تجربه کنند . این شهر توریستی بهترین رستوران های تایلند را دارد که توانسته اند رضایت گردشگران تور تایلند را جلب کنند . در ادامه با بهترین رستوران های پاتایا آشنا خواهید شد .   1- ...
لیست بهترین رستوران های ایرانی پاتایا

لیست بهترین رستوران های ایرانی پاتایا

در پاتایا طعم انواع غذا از کشورهای مختلف را می توانید بچشید . این شهر منعکس کننده فرهنگ ها و ملیت های مختلف است . پاتایا شهری است که هر نو سلیقه و ذائقه ای را پاسخگوست . در تور پاتایا اگر ذائقه تان با غذاهای تایلندی و یا دیگر کشورها سازگار نیست ، می توانید به رستوران های ایرانی پاتایا که در ادامه معرفی ...
خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵

سفارتخانه تایلند

سفارت تایلند در تهران

نام سفیر : راسمی چیتهام

آدرس : بهارستان- روبروی بیمارستان طرفه- کوچه استقلال- پلاک 4

تلفن : 77531433 - 77537708

فکس : 77532022

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید