۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

بلیط هواپیما پاتایا

امتیاز به مطلب

پاتایا از مهمترین شهرهای تایلند است که روزانه میزبان مسافران زیادی از سراسر جهان است . این شهر با جاذبه های گردشگری و همچنین شب زنده داری های معروفش توانسته نقش بسیار موثری در صنعت گردشگری تایلند داشته باشد . اما از چیزهایی که باید به آن توجه کنید ، اینست که پاتایا فرودگاه ندارد و نمی توانید بلیط هواپیما پاتایا به طور مستقیم و یا حتی غیر مستقیم تهیه کنید . 

بلیط هواپیما پاتایا
بلیط هواپیما پاتایا

بلیط هواپیما پاتایا

همانطور که ذکر شد سفر هوایی به پاتایا به دلیل نداشتن فرودگاه امکان پذیر نمی باشد . برای سفر به پاتایا ابتدا باید بلیط بانکوک را تهیه کرده و سپس بصورت زمینی به پاتایا بروید . مقاله بهترین راه سفر به پاتایا را حتما بخوانید . 

فاصله بانکوک تا پاتایا در حدود 147 کیلومتر است و می توانید به وسیله اتوبوس و یا تاکسی از بانکوک به پاتایا بروید . زمان سفر هم تقریبا 2 ساعت می باشد . اگر قصد سفر به پاتایا در فصول گردشگری و یا مناسبت های خاص همچون کریسمس و نوروز دارید ، بهتر است از ماه ها قبل تور را رزرو کنید . 

 

قیمت بلیط هواپیما پاتایا

هزینه بلیط پاتایا به قیمت بلیط هواپیما بانکوک بستگی دارد . سفر هوایی به بانکوک نیز به ایرلاین ، نوع پرواز و زمان سفرتان بستگی دارد . همچنین نرخ ارز در قیمت بلیط موثر است . 

خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵

سفارتخانه تایلند

سفارت تایلند در تهران

نام سفیر : راسمی چیتهام

آدرس : بهارستان- روبروی بیمارستان طرفه- کوچه استقلال- پلاک 4

تلفن : 77531433 - 77537708

فکس : 77532022

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید