۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

تفریحات پوکت

امتیاز به مطلب

پوکت یکی از محبوب ترین شهرهای تایلند است که سالانه میزبان تعداد زیادی گردشگر از سراسر جهان است . این شهر زیبایی های بی نظیری دارد . علاوه بر این تفریحات پوکت نقش به سزائی در جلب توریست ها دارد . در اینجا ما به معرفی بهترین تفریحات در پوکت و همچنین معروفترین مراکز تفریحی پوکت پرداخته ایم . با ما همراه باشید .

تفریحات پوکت
تفریحات پوکت

تفریحات پوکت

شما هر زمانی از سال که به پوکت سفر کنید ، چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید در پوکت انجام دهید . با توجه به فراوانی سواحل ، پارک ها و جنگل ها طیف وسیعی از انتخاب ها پیش رویتان خواهد بود . گردشگران با هر بودجه و سنی می توانند از مراکز تفریحی پوکت لذت ببرند .

پوکت به عنوان یک جزیره گرمسیری ، سرگرمی های آبی و زمینی فراوانی برای گردشگران فراهم است . هرکس با توجه به سلیقه خود می تواند تفریحی را انتخاب کند . مینی گلف ، شنا ، غواصی و قایقرانی از جمله محبوب ترین سرگرمی ها در پوکت است .

تفریحات پوکت
تفریحات پوکت

سواحل پوکت یکی از بهترین جاذبه های تفریحی پوکت است . سواحلی زیبا و دست نخورده که مکان خوبی برای شنا ، حمام آفتاب گرفتن ، غواصی ، قایقرانی و … می باشد . پارک های آبی پوکت همچنین مکان مناسبی برای ساعتها سرگرمی با خانواده تان است . اگر هم در سفر به پوکت ، بچه هایتان نیز شما را همراهی می کنند حتما سری به آکواریوم پوکت بزنید .

ماساژ یکی از مهمترین تفریحات در پوکت است . بعد از یک روز پر فعالیت و خسته شدن ، ماساژ تایلندی حسابی شما را سرحال خواهد کرد .

 

مراکز تفریحی پوکت

7 تا از بهترین تفریحات پوکت

7 تا از بهترین تفریحات پوکت

پوکت تفریحات و سرگرمی های زیادی دارد که مسافران را در تمام طول روز سرگرم می کند . حیان وحش پرسروصدا ، پارک های تفریحی کیتچ ، فعالیت های ساحلی هیجانی ، کلاس های آموزشی و ... برای  هر کسی چیزی برای لذت بردن وجود دارد . خانواده ها در پوکت گزینه های زیادی برای تفریحات ساحلی دارند . قایق های موز ، پارک های ...
بهترین تفریحات ساحلی پوکت

بهترین تفریحات ساحلی پوکت

مهم نیست چه زمانی به پوکت سفر می کنید ، پوکت جزیره ای است که در هر زمانی از سال انتخاب گسترده ای از فعالیت ها و تفریحات پیش رویتان قرار می دهد . با توجه به فراوانی سواحل ، پارک ها و جنگل ها این جزیره همیشه تفریحات زیادی دارد . تفریحات ساحلی پوکت شامل طیف گسترده ای از فعالیت های ورزشی هیجان انگیز است که ...
تور جزایر پوکت

تور جزایر پوکت

جنوب تایلند جزایر بی شمار شگفت انگیزی دارد . جزایر کوچک تا بزرگ گرمسیری که در سطح دریای اندامان قرار دارند . جزایر گرمسیری امروز محبوبیت زیادی دارند . پوکت بزرگترین جزیره در تایلند است که اطرافش جزیره های زیادی را خواهید دید . جزیره های زیبا با زیبایی های وصف ناشدنی . یکی از بهترین چیزهایی که در سفر با تور پوکت می توانید ...
خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵

سفارتخانه تایلند

سفارت تایلند در تهران

نام سفیر : راسمی چیتهام

آدرس : بهارستان- روبروی بیمارستان طرفه- کوچه استقلال- پلاک 4

تلفن : 77531433 - 77537708

فکس : 77532022

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید