۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

هتل های پوکت

یکی از توریستی ترین شهرهای تایلند ، پوکت است که روزانه میزبان مسافران زیادی است . جزایر زیبا ، آثار تاریخی و معابد و سواحل و تفریحات آن ، از عوامل جذب گردشگران تور تایلند می باشد . با این حجم مسافران ، این شهر باید جوابگوی مسافرانش باشد . بنابراین پوکت دارای هتل های زیادی است . هتل های پوکت اقامتی منحصر به فرد رابرایتان رقم می زنند . در اینجا اطلاعات کاملی درباره لیست هتل های پوکت ، قیمت هتل های پوکت و … خواهید دید . 

هتل های پوکت
هتل های پوکت

هتل های پوکت

پوکت دارای هتل های مختلفی است . این هتل ها اکثرا ساحلی هستند و امکانات بسیار خوبی دارند . اگر بحث هزینه ها برایتان مطرح نیست ، می توانید در هتل های 5 ستاره پوکت که از هتل های لوکس پوکت به شمار می روند ، اقامت کنید . ولی برای صرفه جویی در هزینه سفر ، پیشنهاد ما به شما اقامت در هتل های 4 ستاره پوکت و هتل های 3 ستاره پوکت است . این هتل ها علاوه بر امکانات خوب و قیمت مناسب از بهترین هتل های تایلند به شمار می روند . 
هتل های پوکت
هتل های ارزان پوکت

قیمت هتل های پوکت

درجه هتل ، موقعیت و خدمات و امکانات مناسب از مهمترین عوامل تاثر گذار در نرخ هتل پوکت هستند . همچنین فصل سفر نیز عاملی موثری می باشد . سفر در فصول خلوت تا حد زیادی هزینه های سفر و هتل را کاهش می دهد . هتل ها در این زمان های خلوت قیمت هایشان را کاهش می دهند .

جهت رزرو هتل پوکت و اطلاعات کامل با کارشناسان ما تماس بگیرید .

بیشتر بخوانید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید