۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

رستوران های پوکت

امتیاز به مطلب

غذاهای سنتی تایلند از عوامل جذب گردشگران می باشد . پوکت جایی است که باید طعم غذاهای سنتی تایلند را در آنجا بچشید . در رستوران های پوکت می توانید طعم انواع غذاهای تایلند ، غذاهای بین المللی ، غذاهای آسیایی و انواع غذاهای غربی را امتحان کنید . رستوران در پوکت از جاذبه های پوکت به شمار می روند . صبحانه ای عالی ، ناهار و یا شام دو نفره و … در پوکت تا مدتها در ذهنتان باقی خواهد ماند . 

رستوران های پوکت
رستوران های پوکت

بهترین رستوران های پوکت

پوکت سرزمین غذاهای بی نظیر و طعم های ماندگار است . بیشترین شهرت پوکت برای غذاهای دریایی اش است . در اطراف جزیره رستوران های زیادی خواهید دید که انواع غذاهای سنتی تایلندی و بهترین غذاهای دریایی را سرو می کنند . از بهترین غذاهای پوکت که در بین گردشگران محبوبیت دارند می توان به بال مرغ شرخ شده ، ماهی دودی و سالاد آتشین اشاره کرد. 

رستوران های پوکت
رستوران های خوب پوکت

از پیشنهادهایی که همواره به مسافران می کنیم ، خوردن غذا در غذاخوری های خیابانی است . در این غذاخوری ها که از نظر مردم محلی بهترین غذاهای خیابانی در تایلند هستند ، بهترین و عجیب ترین طعم ها را خواهید چشید . این رستوران ها از بهترین رستوران های تایلند به شمار می روند . 

در صورتی که ذائقه تان با طعم های تند و عجیب تایلندی سازگار نیست ، می توانید بهترین غذاهای ایرانی را در رستوران های ایرانی پوکت بخورید . 

 

رستوران های پوکت

10 رستوران برتر پوکت در سال 2018

10 رستوران برتر پوکت در سال 2018

قبل از سفر دانستن بهترین های مقصد می تواند کمک بسیار در داشتن سفری لذت بخش باشد . در ادامه تلاش کرده ایم 10 رستوران برتر پوکت را برای سفر در سال 2018 معرفی کنیم . این انتخاب براساس کیفیت غذاها ، خدمات ، فضا و دکوراسیون رستوران ها می باشد . می توانید با ارسال نظرات خود و همچنین تجربیاتتان در سفر با تور پوکت ...
لیست بهترین رستوران های ایرانی پوکت

لیست بهترین رستوران های ایرانی پوکت

غذاهای تایلندی بخاطر طعم خاصی که دارند ، در بین جهانیان شهرت دارند . غذای تایلندی یکی از دلایل جذب گردشگران است . اما این غذاها به برخی از ذائقه ها سازگار نیست . نگران نباشید در پوکت رستوران های بین المللی و ایرانی زیادی وجود دارد . اگر در سفر با تور پوکت ، هوس غذای ایرانی کردید ، می توانید به رستوران ایرانی ...
خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵

سفارتخانه تایلند

سفارت تایلند در تهران

نام سفیر : راسمی چیتهام

آدرس : بهارستان- روبروی بیمارستان طرفه- کوچه استقلال- پلاک 4

تلفن : 77531433 - 77537708

فکس : 77532022

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید