۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

بلیط هواپیما پوکت

امتیاز به مطلب

پوکت از شلوغ ترین شهرهای تایلند است که روزانه افراد زیادی به آنجا سفر می کنند . اگر در فصول گردشگری و یا مناسبت های خاص می خواهید به پوکت سفر کنید ، باید از ماه ها قبل برای رزرو بلیط پوکت اقدام کنید . چون ممکن است بلیط گیرتان نیاید و یا خیلی گران باشد . در ادامه اطلاعات کامل بلیط هواپیما پوکت و پروزهای تهران به پوکت آمده است .

بلیط هواپیما پوکت
بلیط هواپیما پوکت

بلیط هواپیما پوکت

ایرلاین های مختلفی از تهران به پوکت سفر می کنند . امارات ، عمان ایر ، ایران ایر ، اتحاد ایرویز ، الاتحاد ، چین جنوبی و … از محبوب ترین ایرلاین های پوکت هستند . تای ایرویز قیمت کمتری دارد . لازم به ذکر است پرواز مستقیم تهران به پوکت وجود ندارد . البته در زمان هایی مانند نوروز و یا بلیط چارتری ، می توایند بلیط پرواز مستقیم به پوکت را خریداری کنید . زمان پرواز تهران پوکت نیز 7 تا 8 ساعت است . 

قیمت بلیط پوکت

هزینه بلیط پوکت به عوامل مختلفی همچون ایرلاین ، نوع و کلاس پرواز و همچنین فصل گردشگری بستگی دارد . در فصول خلوت بلیط ارزان تر است . البته بلیط پوکت قیمت ثابتی ندارد . ولی معمولا از یک میلیون و نهصد هزار تومان شروع می شود و با توجه به ایرلاین و دیگر عوامل موثر بالا می رود . برای اطلاع از قیمت بلیط تایلند با کارشناسان ما تماس بگیرید . 

خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵

سفارتخانه تایلند

سفارت تایلند در تهران

نام سفیر : راسمی چیتهام

آدرس : بهارستان- روبروی بیمارستان طرفه- کوچه استقلال- پلاک 4

تلفن : 77531433 - 77537708

فکس : 77532022

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید