۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

تفریحات سامویی

امتیاز به مطلب

سامویی از مهمترین مقاصد تایلند برای گذراندن تعطیلات است . سواحل چاونگ و لامای دارای بهترین امکانات ورزش های آبی هستن د، اما برخی از فعالیت های پرطرفدار ، نیازمند رفتن به بخش های دور افتاده این جزیره هستند . در ادامه مهمترین تفریحات سامویی را معرفی کرده ایم . 

تفریحات سامویی
تفریحات سامویی

مهمترین تفریحات سامویی

شب زنده داری در جزایر چاونگ ، پارک های خانوادگی ، نمایش حیوانات ، ورزش های آبی و تفریحات ساحلی از مهمترین جاذبه های تفریحی در سامویی به شمار می ورند .

سواحل سامویی 

این جزیره بهشتی مترادف با زندگی ساحل است . بیش از چندین ساحل لوکس از شن و ماسه سفید برای لذت بردن از سامویی وجود دارد . سواحل چاونگ ، Maenam و لامای از محبوب ترین سواحل سامویی هستند . در این سواحل سرگرمی های زیادی از جمله غواصی ، شنا ، جت اسکی و قایق سواری وجود دارند . 

تفریحات جزیره سامویی
تفریحات جزیره سامویی

نمایش حیوانات

هر جایی در تایلند نمایش حیوانات خاصی دارد و کو سامویی از این امر مستثنی نمی باشد . بهترین مکان ها برای این نمایش عبارتند از مزرعه مار ، مزرعه کروکودیل و تئاتر میمون سامویی . همه این مکان ها بسیار سرگرم کننده هستند مخصوصا برای جوانان ها و خانواده ها . 

ورزشهای آبی

فرصت برای ورزش های آبی در سامویی فراوان است . مناطق مهم گردشگری مانند سواحل چاونگ و لامای دارای امکانات زیادی برای قایقرانی ، بادبانی ، شنا ، ماهیگیری ، جت اسکی و سوارکاری کیت است . در این سواحل صندلی و چتر برای بازدیدکنندگان وجود دارد .  

غواصی

در تور سامویی غواصی را فراموش نکیند . غواصی یکی از ورزش هایی است که طرفداران خاصی دارد . غواصی در سامویی در سطح جهانی است . مبتدی ها می توانند گواهی دریافت کنند . غواصان باتجربه می توانند به پارک ملی دریایی Ang Thong یا جزایر کوچکتر ساحلی سامویی بروند .

گلف

از دیگر تفریحات سامویی ، گلف است . دو زمین گلف در سامویی وجود دارد . باشگاه Bo Phut Hills که اخیرا افتتاح شده است و دارای امکانات زیاد برای یک بازی کامل است . زمین گلف Santiburi بسیار منحصر به فرد است و 18 سوراخ مشرف به خط ساحلی شمالی دارد .

تفریحات در سامویی
تفریحات در سامویی

پیاده روی

پیاده روی فرصتی برای کشف زیبایی های سامویی است ، فرصت های پیاده روی بدر جنگل های سامویی را از دست ندهید . می توایند برای اینکار تورهای پیاده روی را تهیه کنید . این تورها معمولا شامل چند ساعت پیاده روی ، توقف در آبشارها و لذت بردن از منظره های زیباست .

شب زنده داری

شب زنده داری یکی از مهمترین تفریحات در سفر به سامویی به شمار می رود . ساحل چاونگ بزرگترین مجموعه از کافه ها و کلوپ های شبانه است . ساحل لامای نیز یکی دیگر از نقاط شب زنده داری است که کمی از چاونگ کوچکتر است . 

مراکز تفریحی سامویی

غواصی در سامویی

غواصی در سامویی

غواصی یکی دیگر از دلایل بازدید از سامویی ، جزیره زیبای استوایی است . جای تعجب نیست که این جزیره با آبهای آبی روشن ، آب گرم و حیات دریایی شگفت انگیز ، یک مکان بسیار پرطرفدار برای غواصان با تجربه و ورزش دوستان باشد . غواصی از جمله تفریحات بسیار مهیجی است که باعث جذب گردشگران زیادی است . در ادامه می توانید با جزییات ...
7 تا از بهترین تفریحات سامویی

7 تا از بهترین تفریحات سامویی

سامویی یکی از جزایر تفریحی و زیبا در تایلند است . ساحل چوانگ سرگرمی های زیادی دارد که سفری رویایی را برایتان رقم می زنند . شب زنده داری در سامویی شهرت زیادی دارد و در بین گردشگران تور سامویی طرفداران زیادی دارد . اگر هم به دنبال شبی آرام هستید ، به نوار ساحلی بروید ، پیاده روی کنید و یا به فعالیت های ...
بهترین تفریحات آبی سامویی

بهترین تفریحات آبی سامویی

سامویی جزیره ای است که مناسب برای تمام ورزش های آبی ، اکتشاف و فعالیت های تفریحی است . زندگی دریایی در آبهای اطراف جزیره به شدت زیبا و رنگارنگ است . غواصی و دیدن ماهی های گرمسیری و مرجان ها تجربه ای متفاوت خواهدبود . البته قایقرانی نیز در این بخش تایلند کم اهمیت نیست و بسیار جذاب خواهد بود . انتخاب های زیادی ...
5 جزیره مشهور در اطراف سامویی

5 جزیره مشهور در اطراف سامویی

ساموئی جزیره ای است که حدود 80 کیلومتری از سوراتانی واقع شده است . نه تنها سامویی دارای جاذبه های زیبایی است بلکه جزایر زیادی در اطراف خود دارد که تور سامویی را بسیار خاطره انگیز خواهند کرد . نزدیک به 60 جزیره در اطراف سامویی وجود دارد که هر یک در نوع خود بهشتی گرمسیری هستند . طبیعت زیبا و نفس گیر و سواحل ...
هیجان انگیزترین تفریحات سامویی

هیجان انگیزترین تفریحات سامویی

سامویی یکی از محبوب ترین جزایر تایلند است . این جزیره توانسته با زیبایی های طبیعی و در کنار آن جاذبه های گردشکری فراوان سالانه انتخاب گردشگران زیادی برای سفر است . سامویی با داشتن سواحل زیادی که دارد ، فعالیت های آبی بی شماری دارد . هیجان انگیزترین تفریحات سامویی همچون شنا ، غواصی ، قایقرانی ، اسنورکلینگ و ... مورد توجه گردشگران تور ...
خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵

سفارتخانه تایلند

سفارت تایلند در تهران

نام سفیر : راسمی چیتهام

آدرس : بهارستان- روبروی بیمارستان طرفه- کوچه استقلال- پلاک 4

تلفن : 77531433 - 77537708

فکس : 77532022

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید