۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

هتل های سامویی

سامویی یکی از مهمترین مقاصد گردشگری برای تعطیلات است . جزیره ای گرمسیری با جاذبه های فراوان که به مانند یک بهشت است . این جزیره میزبان گردشگران زیادی از سراسر جهان است . بنابراین هتل های زیادی در این جزیره وجود دارد . در ادامه لیستی هتل های سامویی و استراحتگاه های عالی با رستوران های درجه یک را خواهید دید . با ما همراه باشید . 

هتل های سامویی
هتل های سامویی

هتل های سامویی

سامویی دارای هتل های زیادی است . اگر هزینه اقامت برایتان اهمیت ندارند ، پیشنهاد می کنیم که در هتل های 5 ستاره سامویی که از هتل های لوکس سامویی هستند ، اقامت کنید . خدمات و امکانات بسیار خوبی را در این هتل ها می توانید انتظار داشته باشید . این هتل ها از بهترین هتل های تایلند به شمار می روند . 

ولی با اقامت در هتل های 4 ستاره سامویی و هتل های 3 ستاره سامویی هزینه کمتری برای اقامت خواهید داشت . این هتل ها عموما قیمت مناسب و خدمات مناسبی دارند . 

هتل های سامویی
هتل های ازان سامویی

قیمت هتل های سامویی

عوامل زیادی در هزینه هتل های سامویی موثرند . موقعیت هتل در کنار خدمات و امکانات و همچنین درجه هتل نقش به سزایی در تعیین قیمت دارد . اگر هم می خواهید هزینه کمتری صرف اقامت کنید یا باید در هتل های با درجه کمتر اقامت کنید یا در فصول خلوت سامویی به این جزیره زیبا سفر کنید . 

برای رزرو هتل ها در سامویی و اطلاع از قیمت ها و خدمات هتل ها با کارشناسان ما تماس بگیرید . 

بیشتر بخوانید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید