۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

نقشه سامویی

امتیاز به مطلب

سامویی کی از برترین مقاصد سفر در تایلند است . این جزیره سراسر جاذبه است . برای روزهایی که در سامویی هستید ، برنامه ریزی کنید تا حداکثر استفاده را از تعطیلاتتان ببرید . نقشه سامویی می تواند در این برنامه ریزی سفر به سامویی کمک بسیار زیادی به شما باشد . 

نقشه سامویی
نقشه سامویی

نقشه سامویی

چندین نقشه برای سامویی وجود دارد . نقشه توریستی سامویی مهمترین نقشه ای است که گردشگران تور سامویی باید تهیه کنند . البته می توانید قبل از سفر نقشه جزیره سامویی را بر روی موبایل نصب کنید و با آسودگی خاطر به سفر بروید . البته نقشه سامویی را می توانید در فرودگاه ، هتل ها و اماکن گردشگری بصورت رایگان تهیه کنید . 

نقشه های سامویی ؛ بهترین روش برای کشف یکی از معروف ترین مقاصد سفر تایلنداست . هر ساحل سامویی دارای نقشه خاصی است که در آن هتل ها، استراحتگاه ها ، امکانات ، فعالیت ها و … نمایش داده شده است . نقشه و راهنمای سفر به شما این امکان را می دهد که همه اطلاعات مربوط به ساحل چواننگ ، لامای ، مامن و بوفوت ، که مهمترین مکان های مورد علاقه در جزیره سامویی هستند را بیابید . نقشه های ساموئی شما را به داشتن یک سفر خوب و تعطیلات فراموش نشدنی در “جزیره درختان نارگیل” امیدوار می کند . 

نقشه سامویی
نقشه سامویی تایلند
خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵

سفارتخانه تایلند

سفارت تایلند در تهران

نام سفیر : راسمی چیتهام

آدرس : بهارستان- روبروی بیمارستان طرفه- کوچه استقلال- پلاک 4

تلفن : 77531433 - 77537708

فکس : 77532022

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید