۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

رستوران های سامویی

امتیاز به مطلب

امروزه سامویی یک مقصد آشپزی در جهان است . رستوران در سطح جهانی با سرآشپزهای با استعداد و نوآورانه که بهترین غذاهای سنتی تایلندی و بین المللی را سرو می کنند .  بهترین رستورانهای سامویی طیف گسترده ای از طعم های مختلف به شما ارائه می دهند . ترکیب مواد غذایی تازه با تکنیک های معاصر آشپزی از ویژگی های رستوران های خوب سامویی است . در ادامه بهترین رستوران های سامویی را معرفی کرده ایم . 

رستوران های سامویی
رستوران های سامویی

بهترین رستوران های سامویی

تعداد و تنوع منحصر به فرد رستورانهای سامویی تضمین می کند که شما هرگز در این جزیره گرسنه نخواهید ماند ! از طعم های محلی خوشمزه تا غذاهای پنج ستاره بین المللی . هر طعم و مزه ای مناسب ذائقه تان برایتان آماده است . مهم نیست که از کجا هستید یا چه غذایی دوست دارید ، هر طعمی را که بخواهید در سامویی خواهید یافت .

طیف وسیعی از رستوران ها ، کافه ها ، غذاخوری های خیابانی ، فروشندگان ساحلی ، نانوایی ها و اماکن محلی در سامویی وجود دارد . به سمت چاونگ بروید . در این منطقه تعداد زیادی رستوران تحسین شده بین المللی وجود دارد . یا به لامای بروید و غذاهای تایلندی با قیمت های مناسب بخورید . در سامویی رستورانهای شیک زیادی خواهید دید که طعم غذاهایشان تا مدتها در دهانتان باقی خواهد ماند . 

رستوران های سامویی
رستوران های سامویی

اگر به منطقه ناتون بروید غذاخوری های فوق العاده ای خواهید دید که بصورت دایره وار دور هم جمع شده اند و غذاهای مختلفی را به فروش می رسانند . این رستوران ها از ساعت 4 باز می شوند . این رستوران ها از بهترین رستوران های تایلند به شمار می روند . 

 

 

رستوران های سامویی

10 تا از بهترین رستوران های سامویی

10 تا از بهترین رستوران های سامویی

جزیره سامویی مکانی بسیار عالی برای گذراندن تعطیلات است . این جزیره همه نوع امکانات گردشگری دارد . از جمله بهترین رستوران ها . می توانید در یک جای بسیار زیبا بنشینید و در حالی که از مناظر اطراف لذت می برید ، با کیفیت ترین غذاها را نوش جان کنید . در این مقاله 10 تا از بهترین رستوران های سامویی را معرفی شده اند ...
بهترین غذاهای خیابانی در سامویی

بهترین غذاهای خیابانی در سامویی

مفهوم سه وعده غذای روزانه - صبحانه، ناهار و شام - هنوز بخشی از عادات تغذیه تایلندی نیست . تایلندی ها معمولا هر وقت در طول روز گرسنه شوند کمی غذا میخورند . این به این دلیل است که غذای خیابانی در تایلند بسیار محبوب است . می توانید تقریبا در هر زمان و هر کجا یک غذای ارزان قیمت بخرید. رستوران های خیابانی سامویی ...
خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵

سفارتخانه تایلند

سفارت تایلند در تهران

نام سفیر : راسمی چیتهام

آدرس : بهارستان- روبروی بیمارستان طرفه- کوچه استقلال- پلاک 4

تلفن : 77531433 - 77537708

فکس : 77532022

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید