۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

مراکز خرید سامویی

امتیاز به مطلب

سامویی یکی از مهمترین مقاصد گردشگری در تایلند است . بهترین مکان های خرید تایلند در این جزیره واقع شده اند . از چاونگ که مکان قابل توجهی از بوتیک ها و مراکز خرید از جمله جشنواره بزرگ ساموئی می باشد .  در اینجا اطلاعات کاملی در مورد بهترین مراکز خرید سامویی و بازارهای سامویی خواهید دید .

مراکز خرید سامویی
مراکز خرید سامویی

مراکز خرید سامویی

سامویی انتخاب های بسیار متنوعی از مکان های خرید دارد . در بازارهای مرکزی خرید در چاونگ گزینه های زیادی برای همه نوع سلیقه و بودجه ای وجود دارد . مراکز خرید کو سامویی عموما بخاطر گرانی شهرت دارد . به خصوص اگر بخواهید صنایع دستی بخرید . اکثر مغازه ها هفت روز هفته و اغلب تا دیروقت باز هستند . 

اماکن تجاری ساحلی و مجتمع های بزرگ در سامویی عموما خارج از شهر هستند . هر آنچه را که لازم داشته باشید را می توانید در مراکز خرید در سامویی پیدا کنید . این مراکز خرید از بهترین مراکز خرید تایلند به شمار می روند . 

مراکز خرید سامویی
مراکز خرید سامویی

در سامویی ۴ منطقه خرید اصلی وجود دارد :

چاونگ ، لامای ، روستای ماهیگیر (Bophut) و ناتون .

جالب است اگر وقت برای بازدید از هر چهار منطقه داشته باشید ، گرچه بسیاری از مغازه ها اقلام مشابهی را به فروش می رسانند ، اما برخی از آنها محصولات منحصر به فردی ارائه می دهند که تنها مختص به همان منطقه است . 

 

مراکز خرید سامویی

۱۰ مرکز خرید برتر در سامویی

۱۰ مرکز خرید برتر در سامویی

بهترین مراکز خرید تایلند در جزیره سامویی واقع شده اند . این جزیره دارای 4 منطقه اصلی برای خرید کردن است و مراکز خرید در آنجا متمرکز شده اند . چاونگ ، ناتون ، لامای و بوفوت این 4 منطقه می باشند .  هر کدام از این مناطق را برای خرید در سامویی انتخاب کنید ، هرگز ضرر نخواهید کرد . اما شما که نمی توانید ...
ارزانترین مراکز خرید سامویی

ارزانترین مراکز خرید سامویی

جزیره سامویی دائما در حال تکامل است و این را می توان از فرصت های خریدی که برای گردشگران تور سامویی فراهم می شود ، دید . بزرگترین سوپرمارکت ها و مراکز خرید عمدتا در نزدیکی ساحل چواننگ قرار دارند . این جزیره بخاطر گرانی شهرت دارد و اکثر مسافران با ترس وارد مراکز خرید می شوند . اما در این جزیره بازارها و مراکز ...
خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵

سفارتخانه تایلند

سفارت تایلند در تهران

نام سفیر : راسمی چیتهام

آدرس : بهارستان- روبروی بیمارستان طرفه- کوچه استقلال- پلاک 4

تلفن : 77531433 - 77537708

فکس : 77532022

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید