۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

بلیط هواپیما سامویی

امتیاز به مطلب

کو سامویی ، دومین بزرگ تایلند است که در سواحل شرقی در خلیج تایلند قرار دارد . این جزیره برای سواحل دست نخورده ، باغهای نارگیل و جنگل های متراکم و کوهستانی و همچنین استراحتگاه های لوکس و اسپاهای شیک شناخته شده است . این جزیره گردشگری است و در فصول خوش آب و هوا مملو از گردشگر است . برای سفر به سامویی در فصول گردشگری باید از ماه ها قبل بلیط رزرو کنید . در ادامه اطلاعات بلیط هواپیما سامویی را خواهید دید . 

بلیط هواپیما سامویی
بلیط هواپیما سامویی

بلیط هواپیما سامویی

ایرلاین های مختلفی به سامویی سفر می کنند . ایران ایر ، ماهان ایر ، اتحاد ایرویز ، قطری ، عمان ایر و گلف ایر از ایرلاین های محبوب تهران به سامویی هستند . لازم به ذکر است پرواز مستقیم از تهران به سامویی وجود ندارد و باید بلیط پروازهای غیرمستقیم با دو توقف را خریداری کنید . این نکته را هم مدنظر داشته باشید که پروازهای سامویی سیستمی هستند و از 3 تا 5 ماه زودتر باید بلیط هوایی سامویی را رزرو کنید . مدت زمان پرواز تهران – سامویی در حدود 7 تا 8 ساعت است . 

قیمت بلیط سامویی 

نرخ بلیط هواپیما سامویی به عوامل مختلفی نظیر ایرلاین ، فصل سفر و نرخ ارز بستگی دارد . اما معمولا بلیط یکطرفه سامویی از 950 هزار تومان و بلیط رفت و برگست سامویی از یک میلیون و هشتصد هزار تومان شروع می شود . برای اطلاع از آخرین قیمت های بلیط تایلند با کارشناسان ما تماس بگیرید . 

 

خط ویژه تایلند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۵

سفارتخانه تایلند

سفارت تایلند در تهران

نام سفیر : راسمی چیتهام

آدرس : بهارستان- روبروی بیمارستان طرفه- کوچه استقلال- پلاک 4

تلفن : 77531433 - 77537708

فکس : 77532022

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید