۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

بهترین راه سفر به آنکارا

آنکارا بعنوان یکی از شهرهای توریستی و قطب تجاری در مرکز کشور ترکیه و در منطقه آناتولی واقع شده است. این شهر در کنار ظاهر مدرن و امروزی‌ اش، نشانه‌ های سنتی دوران گذشته را هم حفظ کرده است و دارای آثار تاریخی بیشماری می باشد ،پس برای رفتن به یک شهر تاریخی با قدمت طولانی ،بهترین راه سفر به آنکارا را انتخاب کنید.

بهترین راه سفر به آنکارا
بهترین راه سفر به آنکارا

بهترین راه سفر به آنکارا

بهترین روش مسافرت به آنکارا از طریق زمینی،هوایی و با قطار امکان پذیر می باشد ولی فعالیت های کارشناسان ما در خصوص تور آنکارا و تورهای دیگر ترکیه فقط بصورت هوایی انجام می شود.

 

سفر به آنکارا با هواپیما

یکی از روش های مسافرت به آنکارا، بصورت هوایی می باشد که باید برای رزرو بلیط هواپیما آنکارا اقدام کنید، تقریبا از تهران تا آنکارا 2:30 ساعت طول میکشد تا به آنجا برسید در ضمن یادتان باشد که ساعت آنکارا 1 ساعت و 30 دقیقه از تهران عقب تر است.ایرلاین هایی که به آنکارا پرواز دارند شامل :ماهان ،ایران ایر و ترکیش می باشد و از آنجایی که فرودگاه آنکارا بیرون از شهر قرار دارد مجبور هستید با تاکسی یا اتوبوس به محل موردنظر بروید.

 

سفر به آنکارا با اتوبوس

برای رفتن به آنکارا می توانید از طریق زمینی هم سفر کنید یا با اتوبوس و یا با خودروهای شخصی .در سفر زمینی دو مرز متفاوت پیش رو دارید یکی مرز بازرگان که نزدیکی شهر ماکو هست و دیگری مرز سرو که نزدیک شهر ارومیه می باشد در ضمن اتوبوس های آنکارا معمولا همان اتوبوس استانبول هستند که از آنکار عبور می کنند باید هواستان باشد که در شهر آنکارا پیاده شوید.

بهترین راه سفر به آنکارا
بهترین راه سفر به آنکارا

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید