۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

بهترین راه سفر به آنتالیا

آنتالیا یکی از شهرهای ساحلی ترکیه می باشد که در منطقه مدیترانه و غرب ترکیه واقع شده است.این شهر بعد از استانبول به دومین قطب گردشگری در ترکیه تبدیل شده است و مکان مناسبی ست برای گذراندن تعطیلات تابستانی و انجام تفریحات آبی.در این بخش می خواهیم بهترین راه سفر به آنتالیا را معرفی کنیم تا از میان راههای مختلف یک راه آسان و بدون دردسر را انتخاب کنید.

بهترین راه سفر به آنتالیا
بهترین راه سفر به آنتالیا

فرودگاه های آنتالیا

  • فرودگاه آنتالیا
  • فرودگاه گازیپاسا

 

سفر به آنتالیا با اتوبوس

سفر به آنتالیا با اتوبوس یکی از روش های سفر زمینی به آنتالیا می باشد.گردشگران ابتدا باید به استانبول بروند و سپس از استانبول می توانند به تمام نقاط ترکیه مانند آنتالیا بروند ولی برخی از آژانسهای مسافرتی از تهران به آنتالیا حرکت زمینی دارند.

سفر به آنتالیا با هواپیما

اگر می خواهید به آنتالیا سفر کنید بصورت هوایی هم می توانید به آنجا بروید البته بعضی از شهرهای ایران مانند اصفهان به آنتالیا پرواز مستقیم ندارد،از جمله ایرلاین هایی که به آنتالیا پرواز دارند شامل ایرلاین زاگرس ،پگاسوس و ایرلاین های ترک می باشد .

در ضمن حرکت قطار مستقیم به آنتالیا وجود ندارد اما شما می توانید به وسیله ی قطار به استانبول رفته و از استانبول نیز دوباره به وسیله ی قطار به آنتالیا سفرکنید.از تهران به استانبول شما می توانید به راحتی بلیت قطار را تهیه نمایید و از استانبول نیز همه روزه به آنتالیا حرکت قطار وجود دارد.

بهترین راه سفر به آنتالیا
بهترین راه سفر به آنتالیا

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید