۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

بهترین راه سفر به پکن

شهر پکن دومین شهر پرجمعیت چین بعد از شانگهای است . پکن در سال 2013 جمعیت 21 ملیون نفری داشته است. این شهر مرکز سیاسی فرهنگی و آموزشی کشور به حساب می آید. همچنین فرودگاه بین المللی پکن از نظر تعداد مسافران دومین فرودگاه بین المللی دنیا محسوب می شود.پکن دارای قدمت سه هزار ساله می باشد و دارای آثار تاریخی بسیار ارزشمندی است. در این مطلب به توضیحاتی در مورد بهترین راه سفر به پکن می پردازیم لازم به ذکر است آژانس سعادت سیر گیتی در زمینه ی تورهای هوایی فعالیت دارد.

این شهر دارای آب و هوایی بارانی است . و دارای تابستان های گرم و مرطوب و زمستان های سرد خشک می باشد.همچنین بهترین زمان سفر به این شهر ماه های شهریور و مهر (سپتامبر، اکتبر) است که به پاییز طلایی پکن معروف است.در سالهای اخیر تور پکن و همچنین تور چین طرفدارای زیادی پیدا کرده است.

بهترین راه سفر به پکن
بهترین راه سفر به پکن

راه های ورود به شهر پکن

مسافت بین ایران و چین بسیار طولانی است پس پیشنهاد می کنیم سفر از مسیر های هوایی که مطمئن ترین ارزان ترین ، سریع ترین سفر به پکن است را انتخاب کنید. اما کسانی که به دنبال ماجراجویی هستند می توانند مسیر های دیگری را برای سفر به پکن انتخاب کنند.

سفر به پکن و شانگهای
سفر به پکن و شانگهای


هواپیما

با استفاده از خطوط هوایی ایرانی مانند ایران ایر از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی مستقیم به پکن سفر کنید. همچنین با استفاده از پروازهای قطر ایرویز، اتحاد و امارات، که خطوط هوایی کشورهای حاشیه خلیج فارس هستند به شهر پکن سفر کنید.

لازم به ذکر است که فرودگاه پکن در فصل های تابستان و بعد از اتمام سال تحصیلی بسیار شلوغ است. پس بلیط را به موقع خریداری کنید تا با مشکل مواجه نشوید.
خدمات و امکانات هواپیمایی پکن به سرعت در حال رشد است . به طوری که طبق برنامه این کشور در سال 2029 تعداد هواپیماهای کشور چین سه برابر می شود.

خاطرات سفر به پکن
خاطرات سفر به پکن

قطار

همچنین سفر به پکن با استفاده از خطوط ریلی و از طریق کشورهای همسایه چین امکان پذیر است. برای سفر به چین نزدیکترین کشورها به ایران روسیه و قزاقستان هستند. هم می توان از طریق قطار از مسکو به مغولستان و سپس به پکن برسید و هم می توانید از شهر آلماتی قزاقستان به سمت شهر شین جیانگ چین سفر کنید و از آنجا یا با قطار یااتوبوس به پکن برسید.

هزینه سفر به پکن
هزینه سفر به پکن

جاده زمینی

از کشورهای همسایه چین به صورت زمینی می توان به این کشور وارد شد. در حال حاضر از طریق مرز هند نمی توان به راحتی وارد چین شد چرا که روابط این دو کشور سرد است . مگر با داشتن مجوز های مخصوص .بهتر از است قبل از سفر زمینی به چین مجوز های لازم را کسب کنید. همچنین ورود به این کشور از طریق پاکستان با توجه به وجود کوهستان ها سخت و صعب العبور است. هرچند اگر به دنبال ماجراجویی هستید مناطق طبیعی زیبا و منحصر به فردی در راه وجود دارد.

لازم به ذکر است که جاده واکستان چین در زمستان بسته می شود و در حال حاضر امکان ورود از افغانستان نیز وجود ندارد.

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید