۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

بهترین راه سفر به کازابلانکا

 

اگر قصد سفر به کازابلانکا را دارید، مطمئنا میخواهید بدانید چگونه به این شهر بروید! از راهنمای سفر ما استفاده کنید و بهترین راه سفر به کازابلانکا را با توجه به شرایط و سلایق خود انتخاب کنید. راه های زیادی برای رفتن به این شهر وجود دارد که شما میتوانید آسان ترین را برگزینید.

کازابلانکا شهری ست که رشد سریعی در حمل و نقل عمومی دارد. فرودگاه اصلی این شهر محمد وی می باشد که اصلی ترین و معروف ترین راه رسیدن به کشور مراکش به شمار می رود. دیگر وسایل نقلیه مورد استفاده در این شهر شامل تاکسی، مترو، اتوبوس، تراماوا می شود. هر نوع وسیله نقلیه ای که بخواهید را برای رسیدن به کازابلانکا وجود دارد. بهترین راه سفر به این شهر کدام است؟ با ما باشید.

 

  • سفر به کازابلانکا با هواپیما

البته که بهترین راه سفر به کازابلانکا ، استفاده از خطوط هوایی ست. ولی پیشنهاد می کنیم به طور غیر مستقیم به مقصد بروید. میتوانید با هواپیما به شهرهای اروپایی و سپس از راه دریا، قطار و یا جاده به مقصد بروید. به محض رسیدن به فرودگاه بین المللی وی، اتوبوس های فرودگاه شما را به مرکز شهر خواهند برد و یا با تاکسی میتوانید مستقیم به هتل خود بروید. با وجود اینکه اتوبوس ارزان تر است ولی اغلب گردشگران ترجیح می دهند با تاکسی به هتل بروند.

رفت و آمد در کازابلانکا
سفر با هواپیما
  • سفر به کازابلانکا با کشتی

از راه دریایی هم میتوان به کازابلانکا سفر کرد. بندر شهر واقع در نزدیکی مسجد حسن دوم قرار گرفته است. این بندر یکی از بزرگترین بنادر مصنوعی دنیا لقب گرفته است. بندر کازابلانکا کشتی های اسپانیایی و جبل الطارق را در اختیار دارد. میتوانید از ایران به کشور های اروپایی پرواز کنید و سپس از کشورهای اروپایی به سادگی از طریق دریا به کازابلانکا بروید. این تجربه فوق العاده ای برای شما خواهد بود!

رفت و آمد در مراکش
سفر با کشتی
  • سفر به کازابلانکا با اتوبوس

اتوبوس ها محبوب ترین وسیله نقلیه برای سفر به کازابلانکا و گشت و گذار در این شهر می باشد. اتوبوس های داخل شهری و خارج شهری زیادی هستند که در اختیار شما قرار می گیرند و کاملا ارزان و راحت می باشند.

هزینه رفت و آمد در کازابلانکا
سفر با اتوبوس

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید