۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

بهترین راه سفر به دهلی

 

دهلی نو پایتخت هند هر ساله گردشگران زیادی از سراسر دنیا به خود جذب می کند. رسیدن به این شهر با توجه به وضعیت آن به عنوان بزرگترین کلان شهر ، کار چندان دشواری نیست. تعداد زیادی پروازهای مستقیم و غیر مستقیم، قطار و اتوبوس از داخل و خارج کشور به دهلی وجود دارد.

اگر تور دهلی را انتخاب کرده اید، پس وقت را از دست ندهید. در اینجا بهترین راه سفر به دهلی و بازدید از قلعه سرخ، منار قطب، معبد لوتوس و سایر جاذبه های گردشگری دهلی را به شما معرفی می کنیم:

 

  • سفر به دهلی با هواپیما

اگر میخواهید بهترین راه سفر به دهلی را انتخاب کنید پس بهتر است به آمار توجه کنید. از نظر آماری هواپیما بهترین گزینه است. فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی اصلی ترین فرودگاه دهلی می باشد و از اینجا به  خوبی به سایر شهرهای هند و شهرهای مهم دنیا دسترسی دارید. این فرودگاه به دو ترمینال 1 و 3 تقسیم می شود و در آن پروازهای منظم هم از بمبئی، بنگلور، چنای، حیدرآباد، لخنو، گوا، کلکته، گواختی و سایر شهرهای بین المللی به دهلی انجام می شود. ترمینال 1 برای پروازهای داخلی و ایرلاین های ارزان قیمت می باشد. ترمینال 3 برای پروازهای خارجی به دهلی مورد استفاده قرار می گیرد. یک سرویس شاتل رایگان بین هر دو ترمینال هر 20 دقیقه حرکت می کند.

سفر به دهلی با هواپیما، بهترین راه سفر به دهلی
سفر با هواپیما
  • سفر به دهلی با قطار

سیستم ریلی هند با شبکه مدرن و سازمان یافته خود، دهلی را به شهرهای کوچک و بزرگ هند متصل می کند. این شهر سه ایستگاه قطار اصلی دارد که در دهلی نو، دهلی قدیم و نیزامودین واقع شده است. قطار اکسپرس شاتابدی، دهلی نو را به سایر شهرهای هند متصل می کند. به دلیل سیستم ریلی مدرن در دهلی، این میتواند بهترین راه سفر به دهلی باشد.

سفر به دهلی با قطار
سفر با قطار

 

  • سفر به دهلی با اتوبوس

برخی از افراد ترجیح می دهند با اتوبوس به دهلی سفر کنند .دهلی با مجموعه ای از بزرگراه ها و جاده ها به خوبی به سایر شهرهای هند متصل است. از دهلی به آسانی می توان به شهرهایی مثل جیپور، آگرا، آلوار، چندیگر، امریتسار، شیملا و کاتماندو سفر کرد. ایستگاه اتوبوس اصلی در دهلی واقع شده مثل ایستگاه اتوبوس بین ایالتی واقع در دروازه کشمیر.. 

سفر به دهلی با هواپیما، بهترین راه سفر به دهلی
سفر با هواپیما

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید