۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

بهترین راه سفر به گوا

 

گوا دارای سیستم ریلی، جاده ای و هوایی مناسبی می باشد. اما دلیل محبوبیت بیش از حد این ایالت ساحلی نه تنها در بین گردشگران خارجی، بلکه بین توریست های داخلی هند، آزادی حمل و نقل داخلی می باشد. هر هتل، کوچک و بزرگ، دارای سیستم اجاره اسکوتر/دوچرخه/ماشین می باشد که البته در ایالت های دیگر چندان رواج ندارد. تنها چیزی که لازم دارید یک گواهینامه رانندگی می باشد و گوا در اختیار شماست! تاکسی های موتوری که ارزان ترین وسیله نقلیه در هند می باشد، گزینه خوبی ست. بهترین راه سفر به گوا را در اینجا با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید:

 

  • سفر به گوا با هواپیما

بهترین راه سفر به گوا از نظر آماری با هواپیما می باشد . فرودگاه بین المللی گوا در دابولیم در نزدیکی واسکو دا گاما، تنها فرودگاه دولتی ست که در سرویس هوایی داخلی و بین الکللی مورد استفاده قرار می گیرد و بیش از 20 ورودی از هند و کشورهای خاورمیانه مثل ابوطبی، شرجه، مسقط، دوحه، دبی و کویت دارد. در ژانویه 2016 ، وزارت حمل و نقل هوایی ، قوانین را برای ایرلاین ها ساده تر کرد. قبل از آن هواپیما ها در مسیر برگشت بدون مسافر بودند. با تغییر قوانین، هزینه ها کاهش پیدا کرد و در نتیجه هزینه تور گوا و بلیط هواپیما گوا هم کاهش یافته است.

سفر به گوا با هواپیما، بهترین راه سفر به گوا
سفر با هواپیما
  • سفر به گوا با قطار

خطوط ریلی جنوب غربی هند و کانکن به ایالت گوا سرویس می دهد. خطوط ریلی قدیم شهر بندری را به واسکو و بلاگوم و غیره متصل می کرد. خط ریلی زیبای کانکن که در دهه 90 ، گوا را به شهرهای سواحل غرب هند متصل می کند.

سفر به گوا با قطار
سفر با قطار
  • سفر به گوا با اتوبوس

با توجه به نبود یک سیستم متروی منظم ، گوا دارای اتوبوس های خصوصی و دولتی می باشد. برخی افراد ترجیح می دهند با اتوبوس سفر کنند و از مناظر لذت ببرند. این اتوبوس ها شهرهای بزرگ و روستاهای دورافتاده را به هم وصل می کند.

سفر به گوا با اتوبوس
سفر با اتوبوس

 

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید