۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

بهترین راه سفر به هند

بهترین راه سفر به هند
امتیاز به مطلب

 

سفر به هند به طور گسترده ای با پروازهای مستقیم از اروپا، آفریقا، آمریکای شمالی، خاورمیانه و آسیا و آمریکای جنوبی امکانپذیر است. پس از ورود، مجموعه گسترده ای از هواپیما ها، قطارها و اتوبوس ها آماده خدمت رسانی به شما هستند که هر یک مزایا و معایب خودش را دارد.

انتخاب شما برای رسیدن به هند به دو چیز بستگی دارد: زمان و تحمل.. هر دو این فاکتورها نقش مهمی در انتخاب شما و لذت بردن از این کشور زیبا و حیرت انگیز ایفا می کنند.با توجه به زمانی که دارید و توان خود، بهترین راه سفر به هند را انتخاب کنید:

 

  • سفر به هند با هواپیما

اصلی ترین فرودگاه های بین المللی هند در دهلی، بمبئی، کلکته، چنای، بنگلور و حیدرآباد قرار دارد که معمولا در حومه شهر قرار دارند. سرویس تاکسی رایگان در خارج از پایانه قرار دارد تا شما را به داخل شهر ببرد. پرواز هند با ایرلاین های خارجی وایرلاین های داخلی نظیر ایرلاین لوفتهانزا، ایرلاین ترکیش و ایرلاین ایران ایر ارائه می شود. میتوان از طریق کشورهای همسایه مثل نپال، پاکستان، بنگلادش و بوتان به کشور هند سفر کرد. پرواز مستقیم به دهلی، بنگلو، بمبئی از تهران امکان پذیر است که این میتواند بهترین راه سفر به هند و شهرهای مهم هند مثل گوا و دهلی باشد.

سفر به هند با هواپیما، بهترین راه سفر به هند
سفر با هواپیما
  • سفر به هند با قطار

هند یکی از بزرگترین شبکه های ریلی دنیا را دارد که میتواند تجربه خاطره انگیزی برای مسافران رقم بزند و از نظر گردشگران بهترین راه سفر به هند می باشد. هر چند مثل هر وسیله نقلیه دیگری، درصد آزمون و خطایی دارد ولی یکی از هیجان انگیز ترین راه های سفر به هند از نظر گردشگران به شمار می رود.

سفر به هند با قطار
سفر با قطار
  • سفر به هند با خودروی شخصی

اگر می خواهید به طور مستقل و ارزان به هند سفر کنید، بهتر است یک ماشین و راننده شخصی استخدام کنید. با توجه به وضعیت بد جاده های هند و قوانین رانندگی سختگیرانه، رانندگی کمی دشوار است. پس خود را به دردسر نیاندازید. داشتن راننده می تواند امن تر و راحت تر باشد. ولی باید بدانید سفر با خودروس شخصی میتواند کمی خسته کننده، پر خطر و طولانی باشد.

سفر به هند با خودروی شخصی
سفر با خودرو

گشت و گذار در هند

حمل و نقل داخلی هند شاید پر سرعت ترین و بهترین سرویس حمل و نقل در دنیا نباشد، ولی در عوض ارزان است و به هر جایی از کشور که بخواهید می توان سفر کرد. شما میتوانید از اتوبوس، قطار، گاهی از قایق و یا هواپیما برای سفر به شهرهای هند استفاده کنید. در شهرهایی مثل کلکته میتوانید از سرویس مترو بهره مند شوید.

چه از طریق جاده، چه دریا و چه هوایی در هند سفر کنید، در هر صورت هند تجربه ای بی نظیری برای شما رقم میزند. در این کشور سیستم نقلیه موتوری جالب و راه ریلی قابل توجهی وجود دارد که برخی گردشگران فقط برای همین به هند می ایند.

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید