۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

بهترین راه سفر به لنکاوی

لنکاوی مجمع الجزایری است که حدود 100 جزیره را در برمی گیردکه دارای طبیعت منحصر به فردی از سواحل زیبا ،جنگل های استوایی سبز، کوهستان‌های فوق‌العاده بلند، آبشارهای جادویی، جنگل‌های بارانی دست‌نخورده و بکر، جزیره‌های آهکی، صخره‌های مرجانی است . و همچنین حیوانات تماشایی مانند عقاب‌ها و میمون‌ها در آنجا وجود دارد. با سفر با تورلنکاوی می توانید تعطیلات منحصر به فردی را از این جزایر رویایی برای خود رقم بزنید. در این مطلب بهترین راه سفر به لنکاوی را برای گردشگران تور مالزی به طور مختصر شرح می دهیم.

بهترین راه سفر به لنکاوی
بهترین راه سفر به لنکاوی

خیلی راحت می توانید به این جزیره سفر کنید . خطوط هوایی Malindo Air، Air Asia، Firefly و Malaysia Airlines هر روز به طور منظم پروازهای فراوانی از کوالالامپور به لنکاوی دارند. هزینه ی این پرواز بسیار ارزان است و یک ساعت از کوالالامپور تا لنکاوی در راه هستید. و همچنین گاهی اوقات تخفیف های ویژه ای می خورد.

از راه های دیگری می توانید به این جزیره برسید از مسیر kl با اتبوس بروید و سپس با کشتی به جزیره برسید .اما همان طور که گفتیم پرواز بهترین گزینه برای رسیدن به این جزیره است.

خاطرات سفر به لنکاوی
خاطرات سفر به لنکاوی

می توانید از پننگ با پرواز به جزیره ی لنکاوی بروید که پرواز آن تنها 100 دلار برای 4 نفر با هواپیمایی air Asia  قیمت دارد. همچنین می توانید از پننک به کنکاوی با کشتی سفر کنید . هر چند ما پرواز هوایی را به شما پیشنهاد می کنیم . شما می توانید در وب سایت Skyscanner ارزان ترین پرواز ها به لنکاوی را پیدا کنید.

هزینه ی سفر به لنکاوی
هزینه ی سفر به لنکاوی

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید