۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

بهترین راه سفر به مراکش

 

اگر میخواهید برای سفر به مراکش برنامه ریزی کنید، مطمئنا این سوال برای شما پیش می آید که راه های سفر به مراکش کدامند! بهترین راه سفر را از راهنمای سفر ما انتخاب کنید. روش های زیادی وجود دارد ولی شما می توانید با توجه به شرایط و سلیقه خود یکی را انتخاب کنید.

خب البته که بهترین راه سفر به کشور مراکش، هواپیما می باشد. از اینجا میتوانید به اسپانیا، فرانسه و جبل الطارق پرواز کنید. یا حتی میتوانید از کشتی کروز استفاده کنید و به بریتانیا و ایرلند بروید. همچنین میتوان از راه زمینی و دریایی هم به مراکش رفت. برای آشنایی با راه های سفر به مراکش با ما باشید:

 

  • سفر به مراکش با هواپیما

همانطور که گفتیم، امن ترین و بهترین راه سفر به مراکش ، هواپیما می باشد. بیشتر مسافران بین المللی تنها از طریق هواپیما و پروازهای مستقیم به مراکش سفر می کنند. پروازهای داخلی در مقایسه با قطار و اتوبوس کمی گران تر است و گاها با تاخیر مواجه می شوند. از آنجایی که تنها دو خط پرواز داخلی در مراکش وجود دارد، رقابت کم و قیمت ها تقریبا زیاد است.

سفر به مراکش با هواپیما، بهترین راه سفر به مراکش
سفر با هواپیما
  • سفر به مراکش با قطار

مراکش دارای سیستم ریلی امن و راحتی می باشد که تمام شهرهای مراکش در غرب کوه های اطلس مثل فس، مکنس، رباط، کازابلانکا و مراکش را به هم متصل می کند. سفر با قطار در مراکش نسبت به اروپا و آمریکای شمالی ارزان تر است. از نظر ارزان بودن و مناظر دیدنی و سرعت، قطار هم میتواند بهترین راه سفر به مراکش باشد.

سفر به مراکش با قطار
سفر به مراکش

 

  • سفر به مراکش با اتوبوس

اتوبوس ها ارزان ترین و محبوب ترین راه سفر به مراکش هستند و بیشترین دسترسی به شهرهای مراکش را دارند. یک شبکه پیچیده از شرکتهای اتوبوسرانی خصوصی کشور را در بر می گیرد که مسیرهای محبوب را پوشش می دهد.

سفر به مراکش با اتوبوس
سفر با اتوبوس

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید