۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

بهترین راه سفر به پاتایا

هنگامی که می خواهید به دور از فشار و شلوغی بانکوک باشید و تتجربه متفاوت تری داشته باشید ، پاتایا یکی از نزدیکترین مقصد شماست که در هین حال ایده آل ترین انتخاب نیر می باشد . پاتایا مقصدی برای سفرهای آخرهفته مردم محلی نیز می باشد . اگر می خواهید فرهنگ ساحلی تایلندی را تجربه کنید ، به پاتایا سفر کنید .  در اینجا به بهترین راه سفر به پاتایا پرداخته ایم . 

بهترین راه سفر به پاتایا
بهترین راه سفر به پاتایا

بهترین راه سفر به پاتایا

لازم است بدانید که پاتایا فرودگاه ندارد و پرواز تهران به پاتایا میسر نیست . برای سفر به پاتایا ابتدا باید به بانکوک رفته و از آنجا به پاتایا بروید . پاتایا در 147 کیلومتری جنوب شرقی بانکوک قرار دارد و یکی از راحت ترین ترین شهرهای تایلند است که به راحتی می توان از بانکوک از مسیر بزرگراه 7 و بزرگراه 3 به آنجا رسید . در ادامه راه های رفتن از بانکوک به پاتایا را نام برده ایم  .

سفر به پاتایا با تاکسی 

تاکسی یکی از راحت ترین وسایل نقلیه برای سفر به پاتایاست . البته هزینه تاکسی زیاد است ولی راحتی آن ارزش پرداخت هزینه بالا را دارد . مسافت بانکوک تا پاتایا حدود 150 کیلومتر (94 مایل) است و حداکثر دو ساعته می توانید با تاکسی به آنا برسید . این زمان ممکن است در روزهای شلوغ و پر ترافیک بیشتر شود . در مرکز شهر ، فرودگاه و یا از هتل می توانید تاکسی بگیرید . 

اگر در فرودگاه سوورنابومی تاکسی بگیرید ، به دلیل اینکه فرودگاه در سمت پاتایاست ، زمان و هزینه کمتر می شود .  زمان در حدود 80 تا 90 دقیقه است و هزینه آن 1050 بات می باشد . البته قبل از حرکت می توانید با راننده چانه زده و قیمت را کمتر کنید . اگر هم از فرودگاه خارج شوید و تاکسی بگیرید ، به دلیل اینکه رانده هزنه 50 باتی فرودگاه را ندارد ، هزینه کمتر می شود . 

 

سفر به پاتایا با اتوبوس

گزینه دیگر برای سفر از بانکوک به پاتایا ، اتوبوس است . اتوبوس ها به طور قابل توجهی ارزان تر از تاکسی هستند . سرویس های منظم و مکرر بین دو شهر وجود دارد .  هر نیم ساعت یک بار چند اتوبوس از ایستگاه اتوبوس شرقی بانکوک (Ekamai) به سمت پاتایا حرکت می کنند .  بنابراین با تعداد زیاد اتوبوس ، نباید مشکل خرید یک بلیط را داشته باشید . 

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید