۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

بهترین راه سفر به پنانگ

شبه جزیره پنانگ یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری مالزی می باشد . که برای مسافران تور مالزی مکانی است که می توانند ار شلوغی و هیاهوی کوالالامپور دور باشند و در آرامش تعطیلات خود را سپری کنند. مسافران تور پنانگ با لذت بردن از غذاهاو خوراکی های لذیذ ، سواحل ماسه‌ای طلایی، نخل های بلند، جنگل‌های استوایی، حیوانات، پرنده ها و میوه های گوناگون مسافرتی عالی را برای خود رقم بزنند. در این مطلب ما به راههای رسیدن به این جزیره از شهر کوالالامپور را شرح می دهیم .

بهترین راه سفر به پنانگ
بهترین راه سفر به پنانگ

راه های رسیدن به پنانگ

شما می توانید از سه طریق به پنانگ سفر کنید. اول استفاده از خطوط هوایی دوم از طریق دریا و سوم ره های زمینی. اگر روزهای کمتری را می خواهید در مالزی بمانید بخصوص گردشگرانی که با تور مالزی سفر می کنند به شما پیشنهاد می دهیم هوایی به پنانگ سفر کنید. چرا که بلیط هواپیما در مالزی قیمت مناسبی دارد ، و هر روز 10 پرواز از کوالالامپور به پنانگ صورت می گیرد.در 20 کیلومتری شهر پنانگ فرودگاه پنانگ قرار دارد که برای رفتن به شهر خوب است از تاکسی فرودگاه استفاده کنید.

راهنمای سفر به پنانگ
راهنمای سفر به پنانگ

اگر دوست دارید با خوردو شخصی به پنانگ سفر کنید. از راه های آبی استفاده کنید. ابتدا به Butterworth می روید و سپس از آنجا سوار برکشتی شده و به سمت پنانگ حرکت می کنید. و همچنین می توانید خودرو شخصی خود را با کشتی به پنانگ ببرید.

سومین مسیر راه آبی است. اگر می خواهید با خودرو شخصی خود به جزیره بروید می توانید از روی پلی که مالزی را به پنانگ وصل می کند به این جزیره سفر کنید که بزرگترین پل های جهان است طول پل حدود 13.5 کیلومتر است لازم به ذکر است فاصله ی کوالالامپور تا پنانگ 5 کیلومتر است.

هزینه ی سفر به پنانگ
هزینه ی سفر به پنانگ

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید