۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

بهترین راه سفر به پوکت

امتیاز به مطلب

برای بسیاری از مسافران به تایلند سفر شامل چند روز وقت گذراندن در بانکوک، و سپس رفتن به یکی از استراحتگاههای زیبای ساحلی کشور برای برخی از تفریحات و آرامش است . پوکت بهترین مکان برای انجام این کار است . این استان جزیره ای در جنوب تایلند است و به داشتن محبوب ترین سواحل کشور و همچنین مکان های تفریحی و لوکس ، فرهنگ ، خرید و زندگی شبانه شهرت دارد . در اینجا به بهترین راه سفر به پوکت پرداخته ایم . 

بهترین راه سفر به پوکت
بهترین راه سفر به پوکت

بهترین راه سفر به پوکت

مسافران ایرانی می توانند با هواپیما به پوکت سفر کنند . البته پرواز مستقیم از تهران به پوکت وجود ندارد و با یک یا دو توقف انجام می شود . اما مسافرانی هستند که ترجیح می دهند از بانکوک یا شهر دیگری به پوکت سفر کنند . در هر شهری از تایلند که باشید می توانید از مسیرهای هوایی ، زمینی و دریایی به پوکت سفر کنید . 

سفر به پوکت با هواپیما 

بسیاری از مسافران تور پوکت ترجیح می دهند که با هواپیما به پوکت سفر کنند . زیرا سریعترین گزینه است . البته گران ترین راه سفر نیز محسوب می شود . زمان سفر هوایی از بانکوک به پوکت حدود یک ساعت و 20 دقیقه است .  روزانه بیش از 50 پرواز بین بانکوک و پوکت صورت می گیرد . به یاد داشته باشید که در طول تعطیلات تایلندی ، بلیط ها گران و کمیاب هستند .  فصل سفر ، روز سفر ، نوع ایرلاین و بلیط رفت و برگشت بر روی قیمت بلیط تاثیر دارد . فرودگاه بین المللی پوکت در شمال این جزیره قرار دارد و با تاکسی یا اتوبوس می توانید از فرودگاه به مرکز شهر بروید .

سفر به پوکت با قطار 

یکی دیگر از گزینه هایی که می توان برای سفر به پوکت انتخاب کرد ، قطار است . سرویس مستقیم قطار به پوکت وجود ندارد . بنابراین ابتدا باید به ایستگاه سورات تانی بروید و سپس با اتوبوس به پوکت سفر کنید . سفری با قطار از بانکوک تا سورات تانی حدود 8 ساعت طول می کشد و از آنجا با اتوبوس در حدود 5 ساعت به پوکت می رسید . شما می توانید با خرید بلیط ترکیبی قطار و اتوبوس ، راحت تر سفر کنید . اتوبوس هایی که با بلیط ترکیبی هستند ، مدرن و با تهویه مطبوع هستند . 

سفر به پوکت با اتوبوس 

اتوبوس ، مقرون به صرفه ترین راه سفر از بانکوک به پوکت است . اما این مسیر معایبی نیز دارد از جمله زمان که در حدود 13 تا 16 ساعت طول می کشد . امکان هم دارد اتوبوس شما راحت نباشد و در طول مسیر اذیت شوید . قابل اطمینان ترین اتوبوس های عمومی ، BKS هستند . اگر کمی بیشتر پول پرداخت کنید ، می توانید با یکی از شرکت های خصوصی اتوبوس از جمله خدمات مسافرتی پوکت سفر کنید .

 

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید