۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

بهترین راه سفر به پوکت

بهترین راه سفر به پوکت
امتیاز به مطلب

برای بسیاری از مسافران به تایلند سفر شامل چند روز وقت گذراندن در بانکوک، و سپس رفتن به یکی از استراحتگاههای زیبای ساحلی کشور برای برخی از تفریحات و آرامش است . پوکت بهترین مکان برای انجام این کار است . این استان جزیره ای در جنوب تایلند است و به داشتن محبوب ترین سواحل کشور و همچنین مکان های تفریحی و لوکس ، فرهنگ ، خرید و زندگی شبانه شهرت دارد . در اینجا به بهترین راه سفر به پوکت پرداخته ایم . 

بهترین راه سفر به پوکت
بهترین راه سفر به پوکت

بهترین راه سفر به پوکت

مسافران ایرانی می توانند با هواپیما به پوکت سفر کنند . البته پرواز مستقیم از تهران به پوکت وجود ندارد و با یک یا دو توقف انجام می شود . اما مسافرانی هستند که ترجیح می دهند از بانکوک یا شهر دیگری به پوکت سفر کنند . در هر شهری از تایلند که باشید می توانید از مسیرهای هوایی ، زمینی و دریایی به پوکت سفر کنید . 

سفر به پوکت با هواپیما 

بسیاری از مسافران تور پوکت ترجیح می دهند که با هواپیما به پوکت سفر کنند . زیرا سریعترین گزینه است . البته گران ترین راه سفر نیز محسوب می شود . زمان سفر هوایی از بانکوک به پوکت حدود یک ساعت و 20 دقیقه است .  روزانه بیش از 50 پرواز بین بانکوک و پوکت صورت می گیرد . به یاد داشته باشید که در طول تعطیلات تایلندی ، بلیط ها گران و کمیاب هستند .  فصل سفر ، روز سفر ، نوع ایرلاین و بلیط رفت و برگشت بر روی قیمت بلیط تاثیر دارد . فرودگاه بین المللی پوکت در شمال این جزیره قرار دارد و با تاکسی یا اتوبوس می توانید از فرودگاه به مرکز شهر بروید .

سفر به پوکت با قطار 

یکی دیگر از گزینه هایی که می توان برای سفر به پوکت انتخاب کرد ، قطار است . سرویس مستقیم قطار به پوکت وجود ندارد . بنابراین ابتدا باید به ایستگاه سورات تانی بروید و سپس با اتوبوس به پوکت سفر کنید . سفری با قطار از بانکوک تا سورات تانی حدود 8 ساعت طول می کشد و از آنجا با اتوبوس در حدود 5 ساعت به پوکت می رسید . شما می توانید با خرید بلیط ترکیبی قطار و اتوبوس ، راحت تر سفر کنید . اتوبوس هایی که با بلیط ترکیبی هستند ، مدرن و با تهویه مطبوع هستند . 

سفر به پوکت با اتوبوس 

اتوبوس ، مقرون به صرفه ترین راه سفر از بانکوک به پوکت است . اما این مسیر معایبی نیز دارد از جمله زمان که در حدود 13 تا 16 ساعت طول می کشد . امکان هم دارد اتوبوس شما راحت نباشد و در طول مسیر اذیت شوید . قابل اطمینان ترین اتوبوس های عمومی ، BKS هستند . اگر کمی بیشتر پول پرداخت کنید ، می توانید با یکی از شرکت های خصوصی اتوبوس از جمله خدمات مسافرتی پوکت سفر کنید .

 

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید