۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

بهترین راه سفر به سامویی

بهترین راه سفر به سامویی
امتیاز به مطلب

ساموئی یکی از محبوب ترین جزیره های تایلند است که جوابگوی هر نوع سلیقه ای می باشد . روزانه گردشگران زیادی از مسیرهای به سامویی سفر می کنند . در اینجا بهترین راه سفر به سامویی را مورد بررسی قرار داده ایم .

روزانه پروازهای متفاوتی از تهران به سامویی انجام می شود . عمان ایر ، بانکوک ایرویز ، تای ایرویز ، امارات ، قطر ایریز ایرلاین هایی هستند که به سامویی پرواز می کنند . قیمت بلیط تهران به سامویی از 4 میلیون و 100 شروع می شود . 

اما کسانی هستند که ترجیح می دهند ابتدا به بانکوک سفر کنند ، سپس از آنجا به سامویی بروند . در ادامه به راه های سفر از بانکوک به سامویی پرداخته ایم . اینکه در سفر با تور تایلند چه مسیری را از بانکوک به سامویی انتخاب کنید ، بستگی به سلیقه و بودجه شما دارد . 

بهترین راه سفر به سامویی
بهترین راه سفر به سامویی

 

بهترین راه سفر به سامویی از بانکوک

  • هواپیما : روزانه 30 پرواز از فرودگاه سوارنابومی بانکوک به فرودگاه سامویی انجام می شود . این پروازها به وسیله دو ایرلاین بانکوک ، ایر ویز و تای ایرویز از ساعت 6 صبح تا 8 شب صورت می گیرند و قیمت بلیط یکطرفه بانکوک به سامویی از 3500 بات شروع می شود . 
  • قطار : برای سفر با قطار از بانکوک به سامویی باید به ایستگاه سورات تانی رفته و از آن ایستگاه دوباره به سامویی بروید . روزانه 6 قطار از بانکوک به سورات تانی سفر می کنند . این قطارها از ساعت 8.05 صبح تا 22:50 شب حرکت می کنند و 9 تا 12 ساعت زمان میبرد تا به مقصد برسند . هزینه سفر از بانکوک به سورات تانی 350 تا 1300 بات و از سورات تای به سامویی 300 تا 500 بات می باشد . 
  • کشتی : راه دیگر برای سفر به سامویی مسیر دریایی است . خطوط کشتی رانی هر روزه از بانکوک به سامویی سفر می کنند . 
  • اتوبوس : ترمینال سای تای در غرب بانکوک ، اتوبوس های مختلفی به سمت سورات تانی حرکت می کنند . از سورات تانی نیز می توانید به اسکله دون ساک رفته و به سامویی بروید . زمن سفر از بانکوک به سورات تانی 10 تا 12 ساعت است و هزینه آن با اتوبوس معمولی 420 بات و با اتوبوس وی آی پی ، 840 بات می باشد . 

شرکت های حمل و نقل بانکوک به سامویی

علاوه بر این 3 شرکت حمل و نقل در بانکوک روزانه مسافران را از بانکوک به سامویی جابجا می کنند . در ادامه نام شرکت های را خواهید دید . 

  1. lomprayah : این شرکت در دو زمان 6 صبح تا 16:10 و همچنین 9 شب تا 10:45 صبح ، مسافران را از کاسان رود بانکوک به سامویی می برد . زمان سفر در حدود 12 ساعت و هزینه آن 1300 بات می باشد . 
  2. seatran discovery : این شرکت روزانه از خیابان jakkapong بانکوک به اسکله bangrak سامویی سفر می کند . هزینه سفر 900 بات و زمان سفر 16 ساعت می باشد . 
  3. sang serm : این شرکت نیز مسافران را در زمان های مختلفی از بانکوک به سامویی جابجا می کند . 

 

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید