۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

بهترین راه سفر به سامویی

ساموئی یکی از محبوب ترین جزیره های تایلند است که جوابگوی هر نوع سلیقه ای می باشد . روزانه گردشگران زیادی از مسیرهای به سامویی سفر می کنند . در اینجا بهترین راه سفر به سامویی را مورد بررسی قرار داده ایم .

روزانه پروازهای متفاوتی از تهران به سامویی انجام می شود . عمان ایر ، بانکوک ایرویز ، تای ایرویز ، امارات ، قطر ایریز ایرلاین هایی هستند که به سامویی پرواز می کنند . قیمت بلیط تهران به سامویی از 4 میلیون و 100 شروع می شود . 

اما کسانی هستند که ترجیح می دهند ابتدا به بانکوک سفر کنند ، سپس از آنجا به سامویی بروند . در ادامه به راه های سفر از بانکوک به سامویی پرداخته ایم . اینکه در سفر با تور تایلند چه مسیری را از بانکوک به سامویی انتخاب کنید ، بستگی به سلیقه و بودجه شما دارد . 

بهترین راه سفر به سامویی
بهترین راه سفر به سامویی

 

بهترین راه سفر به سامویی از بانکوک

  • هواپیما : روزانه 30 پرواز از فرودگاه سوارنابومی بانکوک به فرودگاه سامویی انجام می شود . این پروازها به وسیله دو ایرلاین بانکوک ، ایر ویز و تای ایرویز از ساعت 6 صبح تا 8 شب صورت می گیرند و قیمت بلیط یکطرفه بانکوک به سامویی از 3500 بات شروع می شود . 
  • قطار : برای سفر با قطار از بانکوک به سامویی باید به ایستگاه سورات تانی رفته و از آن ایستگاه دوباره به سامویی بروید . روزانه 6 قطار از بانکوک به سورات تانی سفر می کنند . این قطارها از ساعت 8.05 صبح تا 22:50 شب حرکت می کنند و 9 تا 12 ساعت زمان میبرد تا به مقصد برسند . هزینه سفر از بانکوک به سورات تانی 350 تا 1300 بات و از سورات تای به سامویی 300 تا 500 بات می باشد . 
  • کشتی : راه دیگر برای سفر به سامویی مسیر دریایی است . خطوط کشتی رانی هر روزه از بانکوک به سامویی سفر می کنند . 
  • اتوبوس : ترمینال سای تای در غرب بانکوک ، اتوبوس های مختلفی به سمت سورات تانی حرکت می کنند . از سورات تانی نیز می توانید به اسکله دون ساک رفته و به سامویی بروید . زمن سفر از بانکوک به سورات تانی 10 تا 12 ساعت است و هزینه آن با اتوبوس معمولی 420 بات و با اتوبوس وی آی پی ، 840 بات می باشد . 

شرکت های حمل و نقل بانکوک به سامویی

علاوه بر این 3 شرکت حمل و نقل در بانکوک روزانه مسافران را از بانکوک به سامویی جابجا می کنند . در ادامه نام شرکت های را خواهید دید . 

  1. lomprayah : این شرکت در دو زمان 6 صبح تا 16:10 و همچنین 9 شب تا 10:45 صبح ، مسافران را از کاسان رود بانکوک به سامویی می برد . زمان سفر در حدود 12 ساعت و هزینه آن 1300 بات می باشد . 
  2. seatran discovery : این شرکت روزانه از خیابان jakkapong بانکوک به اسکله bangrak سامویی سفر می کند . هزینه سفر 900 بات و زمان سفر 16 ساعت می باشد . 
  3. sang serm : این شرکت نیز مسافران را در زمان های مختلفی از بانکوک به سامویی جابجا می کند . 

 

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید